Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомий у світі прокурор розповів, як повернути гроші Януковича і подолати корупцію

Україна сама відповідальна за ефективне розслідування і повернення активів Януковича 

Україна сама має шукати гроші Януковича. Відомий у світі прокурор Хосе Угас, який нині перебуває у Києві, особисто розслідування не проводитиме. Про це він заявив після зустрічі у Міністерстві юстиції, йдеться в ТСН.12.00.

Очільник організації "Transparency International" заявив, Україна сама відповідальна за ефективне розслідування і повернення активів Януковича та його оточення.

А всесвітня організація боротьби з корупцією лише надаватиме необхідне сприяння і ділитиметься досвідом. Зокрема, у послужному списку Хосе Угаса розслідування і арешт президента Перу.

"Ми можемо допомогти, ми можемо сприяти співпраці з нашими урядами, надавати контакти слідчих у всьому світі і сприяти зусиллям Україні – так, щоб активи Януковича можна було відстежити, щоб усе було розслідувано і повернуто в Україну", - заявив прокурор.

Повідомив він і власне бачення того, що потрібно для подолання корупції у країні.

"Щоб подолати корупцію, потрібна політична воля. Чи є воля в українських керівників буде видно від їхніх дій. У разі чого ми робитимемо зауваження. А покарання - це осуд громадян", - заявив Угас.

Остаточну думку щодо України він ще не сформував, бо в країні вперше. Приїхати знову запрошення він не отримував.

Відео Хосе Угас не буде особисто проводити розслідування щодо викрадених грошей при режимі Януковича

Залиште свій коментар

Вибір редакції