Відомий у світі прокурор розповів, як повернути гроші Януковича і подолати корупцію

Україна сама відповідальна за ефективне розслідування і повернення активів Януковича 

Україна сама має шукати гроші Януковича. Відомий у світі прокурор Хосе Угас, який нині перебуває у Києві, особисто розслідування не проводитиме. Про це він заявив після зустрічі у Міністерстві юстиції, йдеться в ТСН.12.00.

Очільник організації "Transparency International" заявив, Україна сама відповідальна за ефективне розслідування і повернення активів Януковича та його оточення.

А всесвітня організація боротьби з корупцією лише надаватиме необхідне сприяння і ділитиметься досвідом. Зокрема, у послужному списку Хосе Угаса розслідування і арешт президента Перу.

"Ми можемо допомогти, ми можемо сприяти співпраці з нашими урядами, надавати контакти слідчих у всьому світі і сприяти зусиллям Україні – так, щоб активи Януковича можна було відстежити, щоб усе було розслідувано і повернуто в Україну", - заявив прокурор.

Повідомив він і власне бачення того, що потрібно для подолання корупції у країні.

"Щоб подолати корупцію, потрібна політична воля. Чи є воля в українських керівників буде видно від їхніх дій. У разі чого ми робитимемо зауваження. А покарання - це осуд громадян", - заявив Угас.

Остаточну думку щодо України він ще не сформував, бо в країні вперше. Приїхати знову запрошення він не отримував.

ВідеоХосе Угас не буде особисто проводити розслідування щодо викрадених грошей при режимі Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: