"Сім'я" Януковича завдала Україні збитків на 198 мільярдів гривень - Луценко

Цього року в Україні до судів направили майже 900 проваджень проти корупціонерів.

Від початку 2016 року правоохоронці направили до судів майже 900 обвинувальних актів щодо кримінальних діянь корупціонерів. Частина судів уже завершилася і вироки проти 276 корупціонерів набрали законної сили.

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко, передає прес-служба відомства.

У кримінальних провадженнях щодо корупційних діянь встановлено збитки на суму понад 780 млн грн. Наклали арешти на майно підозрюваних вартістю понад 800 млн грн, вилучили активів на 13 млн грн та пред'явили позовів ще на 145 млн грн.

"На жаль, мушу сказати, що це лише частина тієї роботи, яку нам належить виконати. Згідно з інформацією, яку надає спеціальна група з розслідування злочинів у складі організованої групи Януковича по епізодах діяльності Клименка та Курченка, управління Головної військової прокуратури, на сьогоднішній день оцінка збитків сягає 198 мільярдів гривень", - зазначив Луценко.

Генпрокурор розповів, що за останні півроку по всій Україні в державну та комунальну власність повернули понад 42 тисячі гектарів землі загальною вартістю майже 3 млрд грн. На розгляді в судах перебувають позови щодо повернення ще понад 72 тисяч гектарів землі вартістю понад 4,2 млрд грн.

Нагадаємо, до держбюджету повернули лише 0,001% конфіскованих корупційних активів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: