Син Луценка заробляє на оренді елітних квартир на Печерську - ЗМІ

Записані помешкання на співзасновницю фірми, якою також володіла дружина генпрокурора.

Підприємець Світлана Риженко, яка разом із дружиною генпрокурора Юрія Луценка володіла ТОВ "Українські новітні телекомунікації", має 8 квартир у Києві: цю нерухомість здає в оренду фірма сина Луценка, йдеться у матеріалі "Загадкова бухгалтерка Луценків" проекту "Наші гроші".

Квартири розташовані на вул. Еспланадна, 32В у Печерському районі столиці в чотириповерховому цегляному будинку, зведеному на початку ХХ ст. У ньому 10 квартир, із них 8 – у власності Світлани Риженко. Ще по одній квартирі мають Віталія Загоруйко і Євген Волохін. У 2009 році Риженко, Загоруйко і Волохін створили ОСББ.

У 2009 році Світлана Риженко значилась співзасновницею фірми "Українські новітні комунікації" разом зі Степаном Нарембіком, тестем Юрія Луценка (тодішнього очільника МВС). У 2011 р. партнеркою Риженко замість Нарембіка була дружина Луценка - Ірина, зазначають журналісти. 67-річна Світлана Риженко сьогодні мешкає у будинку в селі Зазим'я Київської області.

Будинок на Еспланадній, 32 В здає в оренду ТОВ "Бізнес-центр "Лотос" – агентство нерухомості, власником якого є Олександр Луценко, син теперішнього генпрокурора Юрія Луценка. Водночас його виставлено на продаж за $ 5,30 млн. Нерухомість загальною площею 1410 кв.м пропонують під офіс, приватну клініку, школу, тощо. Ріелтор розповідає, що будинок обладнаний сауною і басейном.

Журналісти вказують, що офіційно Світлана Риженко заснувала свої перші фірми у 2008 році – ТОВ "Центр персонального зв'язку і ТОВ "Інфопростір Позняки", які були зареєстровані в Києві на вул. Туполєва, 19. Будинок за цією адресою площею понад 21 тис кв.м перебуває у власності компанії "Бізнес-центр "Лотос", власниками якої були тесть Степан Нарембік, а згодом дружина Ірина. Наразі "Лотос" записаний на сина Олександра.

Риженко розповідала, що вона познайомилась з Іриною Луценко під час роботи в Київському обласному відділенні Антимонопольного комітету. Вона стверджує, що була бухгалтером "Українських новітніх телекомунікацій", а квартир придбала за особисті кошти від бізнесу.

Раніше видання "Новое время" провело розслідування, в якому виявило, що сім'я Луценка разом із помічником екс-регіонала володіє компанією "Українські новітні телекомунікації" (УНТК), заснованою у 2005 році. Спочатку власником компанії значився Степан Нарембик, батько Ірини Луценко, потім вона перейшла у власність дружини лідера фракції БПП. Кінцевим бенефіціаром компанії на даний момент є Валерій Кулаков — помічник на громадських засадах народного депутата від Партії регіонів Володимира Зубика.

Залиште свій коментар

Наступна публікація