Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Систему ProZorro об’єднали з реєстром податкової: що це змінить

Раніше замовник міг втратити найбільш економічно вигідну пропозицію через затримки з отриманням документів.

Дані про відсутність чи наявність податкової заборгованості переможця тендеру потраплятимуть в систему ProZorro автоматично.

Про це повідомляє пресслужба системи закупівель.

Як зазначається, раніше держзамовники для перевірки заборгованості могли просити у переможця тендеру довідку з податкової , через що "бізнес  витрачав час на черги за довідками у відділеннях, надсилав запити через е-кабінети".

Інколи підприємці так і не встигали отримати документ, і замовник міг втратити найбільш економічно вигідну пропозицію.

Пояснюється, що тепер держзамовники можуть не запитувати паперові чи електронні  довідки, а зазначати в тендерній документації, що керуватимуться даними в ProZorro.

Своєю чергою постачальники мають ретельно ознайомитися з тендерною документацією, і у разі відсутності в ній можливості перевірки податкової заборгованості на основі даних в Prozorro, звернутися з вимогою до замовника.

Замовник може внести зміни в тендерну документацію до завершення терміну подачі пропозицій.

"Інтеграція з реєстром податкової служби (ДФС) – черговий крок на шляху до "безпаперових закупівель", - пишуть в пресслужбі системи.

Наразі ProZorro вже інтегрована з ЄДР та держреєстром лікарських засобів. Триває електронізація тендерної документації. В планах до кінця року – інтеграція з Державною казначейською службою України, яка дасть можливість автоматичної передачі даних про здійснення оплати за договорами про закупівлю.

Раніше під час свого засідання 23 жовтня Кабінет міністрів ухвалив рішення, відповідно до якого стає обов'язковим продаж державного майна та майна державних підприємств через електронні аукціони Prozorro.Продажі.

Відео "Кому гроші?": як з'явилася система електронних закупівель ProZorro в Україні

Прозоро чи не прозоро? Уже понад три роки всі державні установи змушені показувати, як витрачають бюджетні гроші в системі електронних закупівель. Нам звітують про величезні суми економії. Та чи справді вдалося навести лад у царині, яка десятиліттями годувала корупцію? 

"Кому гроші?": як з'явилася система електронних закупівель ProZorro в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції