Справу про "рюкзаки Авакова" завершать через кілька тижнів – Холодницький

Справу про "рюкзаки Авакова" завершать через кілька тижнів – Холодницький

Дата публікації
Перегляди
5341
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Справу про "рюкзаки Авакова" завершать через кілька тижнів – Холодницький

Фото: МВС

Прокурор стверджує, що рюкзаки не відповідали заявленим вимогам.

Уже на початку чи в середині жовтня Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершить розслідувати так звану справу про "рюкзаки Авакова", які за державним тендером постачали для Міністерства внутрішніх справ.

"Ми провели слідство, встановили, що ці рюкзаки не відповідають встановленим вимогам – тканина не та, ціни мали бути іншими,  літраж не той. Слідство триває, підходить до свого завершення. Думаю, на початку жовтня, може, у середині жовтня, поінформуємо суспільство про завершення справи з хештегом "рюкзаки Авакова". Скажу одразу – не дочекаєтесь там прізвища Авакова", – сказав керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в ефірі каналу "112 Україна".

Чиї прізвища фігурують у справі, Холодницький не сказав, пославшись на таємницю слідства.

Нагадаємо, скандал із постачанням тактичних рюкзаків для Міністерства внутрішніх справ розгорівся майже рік тому. На початку 2016-го в Інтернеті виклали відео, на якому схожа на сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра Авакова людина домовляється з, ймовірно, екс-заступником глави МВС Сергієм Чеботарем про постачання рюкзаків для підрозділів цього відомства. З'ясувалося, що одна з компаній, що виграла тендер, пов'язана з Facebook-другом сина Авакова.

Наступна публікація