Стало відомо, коли перерахують пенсії в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Індексація запланована на травень.

Від травня 2020 року в Україні відбудеться індексація трудових пенсій на 11%, а пенсіонери, яким виповнилося 80 і більше років, отримають щомісячну надбавку до пенсії 500 гривень. Про це заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна, розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

Після індексації гарантоване підвищення отримають 7 мільйонів пенсіонерів. А вже в квітні більше 10 мільйонів пенсіонерів отримають доплати по тисячі гривень, якщо їхня пенсія менша за 5 тисяч гривень.

Нагадаємо, 20 березня Лазебна повідомила, що обіцяну раніше президентом України Володимиром Зеленським одноразову виплату в розмірі 1 тис. грн окремі категорії пенсіонерів отримають у квітні. Це буде як підтримка в період карантинних заходів задля недопущення стрімкого поширення нового коронавірусу COVID-19. 

Відео Мінцифри запускає онлайн-платформу для подолання світової кризи – Економічні новини

Мінцифри запускає онлайн-платформу підтримки рішень для подолання світової кризи. Кабмін ухвалив перелік послуг, які надаватимуться в ЦНАПах під час карантину. Із травня відбудеться індексація трудових пенсій на 11%, а пенсіонери, яким виповнилося 80 і більше років, отримають щомісячну надбавку до пенсії 500 гривень. Детальніше про це – одразу після актуальної інформації про курси валют. 

Мінцифри запускає онлайн-платформу для подолання світової кризи – Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції