В уряді вирішили, що буде з тарифами на теплопостачання та гарячу воду

Дата публікації
Перегляди
9491
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В уряді вирішили, що буде з тарифами на теплопостачання та гарячу воду

В АМУ домовилися з урядом щодо тарифів на тепло до кінця року.

20 січня стало відомо, що тарифи на опалення і гаряче водопостачання до кінця опалювального сезону в Україні не підвищуватимуть.

Про це повідомив Віталій Кличко у Телеграмі. 

"Ми домовилися з урядом і представниками парламенту, що тарифи на опалення та гарячу воду в Україні до кінця опалювального сезону не підвищуватимуть. Такої домовленості досягли під час урядової наради, ініційованої Асоціацією міст України, за участі прем'єр-міністра Дениса Шмигаля та мерів Києва, Маріуполя, Кропивницького, Вінниці, Кривого Рогу та першого заступника міського голови Харкова. В нараді також взяли участь представники НАК "Нафтогаз України", Офісу Президента України та депутати Верховної ради".

Кличко акцентував, що вдалося досягти розуміння з центральною владою щодо необхідних кроків для недопущення кризи в системі теплозабезпечення населення та соціальних об’єктів. Також Віталій Кличко зазначив, що у понеділок має бути підписаний Меморандум між урядом, АМУ та представниками парламенту про алгоритм виведення сфери теплопостачання з кризової ситуації, спричиненої коливанням ціни на газ  в Україні. Зокрема - першочергових кроків щодо врегулювання питання різниці в тарифах на тепло, а також компенсації збитків підприємствам теплопостачання.

 Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль підтвердив вирішення питань тарифної політики у сфері централізованого теплопостачання:

"Усі гілки влади об’єдналися, щоб захистити людей від неконтрольованого зростання тарифів. Ми цінуємо, що це спільне рішення з головами міст містить пункт про непідвищення тарифів на опалення й гарячу воду для українців. Вдячний всім учасникам наради за конструктивну співпрацю. У час коронакризи всім нам важливо підтримати наших громадян", - зазначив Шмигаль.

Нагадаємо, що Зеленський доручив провести аудит тарифів в усіх областях. Президент також наполягає на перевірці місцевих "тарифних проєктів", таких як стягнення оплати за користування загальнодоступними частинами громадського простору. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9491
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація