У Бердянську комунальники крали чорнозем із цвинтаря

Дата публікації
Перегляди
1364
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Бердянську комунальники крали чорнозем із цвинтаря

Штраф за земельне варварство склав 150 тисяч грн / Фото: Lenta.ru

Родючий шар землі дерибанили протягом двох років.

Бердянське комунальне підприємство "Ритуал" за рішенням суду оштрафували на 150 тисяч гривень за незаконне зняття ґрунту на кладовищі, повідомила старший помічник Бердянської природоохоронної міжрайонної прокурори Катерина Сляднєва.

За результатом перевірки, проведеної прокуратурою із залученням спеціалістів, встановлено, що протягом 2007-2009 років на території міського цвинтаря №2 підприємство без дозволу проводило роботи по зняттю поверхневого шару ґрунту – на земельній ділянці площею понад сім гектарів - та перенесенню ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту).

"При наявності дозволу, зняті шари родючого ґрунту були б використані для землювання малопродуктивних земель. Порушення вимог статті 168 Земельного кодексу України КП "Ритуал" призвело до неможливості в подальшому використати знятий ґрунт за вказаним призначенням", - розповіли у прокуратурі.

Нагадаємо, нещодавно на Чернігівщині розгорівся земельний скандал. Там із розпайованих земель був викрадений шар чорнозему на потреби облаштування футбольного поля для прокурорів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1364
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація