Чиновники покращили раціон дитсадків на 1 гривню

Дата публікації
Перегляди
1982
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чиновники покращили раціон дитсадків на 1 гривню

З батьків додаткові кошти збирати не будуть

До раціону дітей у дитсадках і школах Харкова обіцяють додати більше овочів, фруктів та білкової їжі.

У Харкові вихованців дитячих садів і шкіл будуть годувати краще. До вартості харчування дітвори чиновники додали від 50 копійок до 1,5 грн.

Новий тариф затвердили на засіданні виконкому, пише "Сегодня".

У 2012 році замість 8 грн на день малюки у садочках будуть з'їдати продуктів вже на 9 грн.

У мерії обіцяють, що різницю компенсувати з міського, а не батьківського бюджету. Батьки, як і раніше будуть доплачувати 4 грн. На харчування малюків, які відвідують садки з цілодобовим перебуванням, виділять по "червонцю".

"Підвищення вартості обумовлене бажанням підвищити якість харчування і, звичайно ж, наздогнати за цінами на продукти, які крокують вперед семимильними кроками. Завдяки цьому з'явиться можливість додати в раціон дітей більше овочів, фруктів або білкової їжі", - розповіла директор Департаменту освіти міськради Ольга Деменко.

Учнів 1-4 класів обіцяють нагодувати сніданком на 4 грн на день (у минулому році - 3,5 грн). Дітям пільгових категорій на сніданки та обіди чиновники обіцяють і зовсім виділити по 5 грн замість 3,5 грн.

У мерії запевнили, що незважаючи на збільшення вартості, харчування школярів для батьків як і раніше, залишиться безкоштовним.

Крім того, в мерії не планують відмовлятися і від безкоштовного молока для першокласників - на корисний напій для кожного малюка заклали в бюджеті по 2,1 грн.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Схуднення та здорове харчування
Дата публікації
Перегляди
1982
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація