У Криму татари захопили землі на 1 млрд грн

Дата публікації
Перегляди
2247
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Криму татари захопили землі на 1 млрд грн

Війни за землю в Криму не припиняються / Фото: Гроші

У Криму продовжуються війни за землю. Наразі під самозахопленням перебуває більше 1,5 тис. гектарів землі.

У королівстві кримськотатарського політичного діяча Даніала Аметова майже 1,5 тис. гектарів. Загальна вартість самовільно зайнятої землі перевищує 1 млрд. грн. За це Аметов має прізвисько "король самозахоплень".

Зараз Аметов на нарах - за заподіяння ушкоджень правоохоронцям. Але його поплічники на свободі і продовжують його справу. Війни за кримську землю тривають, дослідили журналісти "Грошей".

На захопленнях серед тисяч коробок лише поодинокі обжиті будинки, хоча основною причиною захоплення ділянок називали потребу людям в місці проживання.

Нещодавно журналісти роздобули в органах кримської влади приголомшливу інформацію. Виявляється, принаймні півтори тисячі нібито безземельних страйкарів вже мають у власності щонайменше по дві ділянки в різних місцях.

При спробі купити участок на захопленій території журналістам сотку всього за п'ять кілометрів від кримської столиці пропонують за 350 доларів. На інших ділянках ціна вища: тримається на рівні тисячі доларів.

Одразу кілька судових рішень забов'язують звільнити ці землі. Але продавців захоплених ділянок закон не турбує. Запитати про цей бізнес особисто в короля самозахоплень неможливо. Втім, за нього горою стоять безліч послідовників.

75 відсотків всіх полів протестів і досі перебувають під юрисдикцією поплічників ув'язненого Аметова. На захоплених землях справді роблять великі гроші. Але кишені набивають не Аметов з товаришами, а їхні політичні опоненти. Їм нібито підконтрольні інші 25 відсотків площ.

Лентун Безазієв - поважний кримський депутат та голова ради кримських татар при президенті - підтверджує: під прикриттям захисту свого народу Меджліс справді веде бізнес.

Перший заступник лідера Меджлісу Рефат Чубаров звинувачення у торгівлі землеювідфутболює на адресу прибічників Аметова, називаючи їх маячнею.

Нагадаємо, влада Криму закликала кримських татар звільнити самовільно захоплені землі. Зі свого боку, глава Меджлісу Мустафа Джемілєв заявив: найближчим часом очікуються погроми кримських татар.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2247
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація