У Мінфіні пояснили, чому шахтарям досі не виплатили зарплати

Затримки спричинила неефективність використання бюджетних коштів.

Міністерство фінансів України повідомило, що на зарплати шахтарям додатково виділили 200 мільйонів гривень.

Проте розподілити вчасно їх не можуть через затримки в роботі системи, повідомляється на офіційному сайті Мінфіну.

Досі невідомо, коли гроші точно надійдуть робітникам копалень, адже згідно з законом, на розподіл додаткових коштів потрібне погодження Комітету ВР з питань бюджету. Щойно надійде лист-погодження, кошти зможуть виділити за призначенням.

До слова, додаткові гроші на зарплати шахтарям виділили шляхом перерозподілу коштів за бюджетними програмами Міненерговугілля.

Своєю чергою, Мінфін не задоволений таким перерозподілом видатків бюджету, бо 155 мільйонів гривень з виділених коштів підуть не на закриття п'яти збиткових шахт, як планувалося, а на погашення заборгованості з видачі зарплат шахтарям.

Також на сайті Міністерства фінансів повідомили, що така проблема пов'язана з неефективним використанням коштів з бюджету, зокрема в вугільній галузі.

Для розв'язання проблеми збиткових шахт Мінфін пропонує реформувати цю галузь.

Нагадаємо, нещодавно львівські шахтарі перекрили міжнародну трасу з вимогою виплатити їм заборговану зарплату. Кілька десятків шахтарів нарікали на відсутність зароблених грошей ще з травня. Хоча ДП "Львіввугілля" перерахувало 13 мільйонів гривень їм на зарплати, проте і ця сума не змогла покрити всі заборгованості. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: