У НАБУ пояснили причини обшуку в "ПриватБанку"

У фінустанові сприяють роботі детективів та надають необхідні документи.

Сьогодні, 6 липня, вранці в головному офісі націоналізованого "ПриватБанку" в Дніпрі працівники Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури розпочали слідчі дії.

"Ці дії проводяться в рамках розслідування кримінального провадження за фактами можливого зловживання своїм службовим становищем службовими особами Національного банку України, а також розтрати коштів ПАТ КБ "ПриватБанк" в особливо великому розмірі, вчиненої менеджментом та власниками істотної участі вказаної банківської установи (ч.2 ст.364, ч.5 ст.191 КК України), внаслідок чого держава зазнала збитків у розмірі докапіталізації банку в сумі 116,8 млрд грн", - пояснили в НАБУ.

Тим часом у прес-службі "ПриватБанку" уточнили, що пішли на співпрацю зі слідством та надають необхідні документи "щодо аналізу "токсичного портфеля" кредитів попередніх власників банку".

"У рамках кримінального провадження з розслідування фактів незаконного надання кредитів попередніми власниками та попередніми топ-менеджерами, у банку спільно з НАБУ проводяться планові роботи. На підставі заяви НБУ відносно колишнього менеджменту банку "ПриватБанк" разом з НАБУ проводить ретельний аналіз документів і готовий всіляко сприяти в проведенні слідчих дій відносно колишніх власників і топ-менеджменту", - зазначили у фінустанові.

Слідчі дії в центральному офісі "ПриватБанку" триватимуть кілька днів.

"Крім адвокатів НАБУ, в роботі задіяні також співробітники спецназу НАБУ. Це необхідно для оперативного реагування на випадок отримання інформації про знаходження осіб, щодо яких відкрито кримінальне провадження", - зазначили в "ПриватБанку".

Раніше в Генпрокуратурі розповіли деталі справи щодо екс-власників "ПриватБанку".

ВідеоМіжнародний аудит показав чималу кількість проблемних кредитів "Приватбанку"

Залиште свій коментар