Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У російської економіки стався інфаркт міокарда – радник Путіна

Глазьєв розкритикував жорстку політику Центробанку РФ.

Економіка Росії перебуває в критичному стані. Жорстка політика Центробанку РФ не допомагає їй "вилікуватися" – не сприяє зниженню інфляції та підйому інвестиційної активності.

Про це сьогодні, 22 листопада, на форумі "Пастка "нової нормальності" (термін застосовується для позначення низьких темпів зростання в посткризовий період) у Фінансовому університеті в Москві заявив радник президента РФ Сергій Глазьєв, пише РБК.

"Наша макроекономічна система подібна хворому з інфарктом міокарда. Ми в цій пастці перебуваємо від 1992 року, тільки-но почали реалізовувати доктрину ринкового капіталізму, широко відому як "доктрина вашингтонського консенсусу", – сказав радник Путіна.

Глазьєв зауважив, що Центробанк уже два роки проводить жорстку грошово-кредитну політику і вилучив з економіки близько 5 трлн рублів. Скорочення реальної грошової маси продовжиться і надалі, вважає він. У такому випадку домогтися зниження інфляції і підйому інвестиційної активності, на думку радника президента, буде неможливо.

Радник президента Росії наголосив, що увесь світ іде іншим шляхом – політики кількісного пом'якшення, що включає в себе негативні відсоткові ставки.

"Це не тому, що вони – дурні, а ми – розумні. Вся справа навпаки. Вони не догматики, а ми догматики. Вони реалісти, вони розуміють, що економіці потрібні нові кошти, нові кредити для того, щоб нарощувати виробництво нового технологічного плану", – зазначив Глазьєв.

Тим часом росіянам підвищили комунальні тарифи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції