Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США "Хлібний дар" визнали кращою горілкою з України

На конкурсі Ultimate Spirits Challenge 2016 "Хлібний Дар" отримав 92 бали зі 100 і статус однієї з кращих горілок світу.

Днями в Нью Йорку завершився престижний міжнародний дегустаційний конкурс - Ultimate Spirits Challenge 2016, який визначає кращі алкогольні бренди. Завдяки складу журі та об'єктивності оцінювання конкурс Ultimate Spirits Challenge вважається одним з найавторитетніших у світі. У список переможців входить світова еліта алкогольної індустрії, на яку орієнтуються найбільші закупівельники та імпортери алкогольної продукції. 

Експерти удостоїли український бренд однієї з найвищих оцінок: "Excellent. Highly Recommended" (Відмінно. Найбільш рекомендована). ТМ "Хлібний Дар" отримала найбільшу кількість балів, значно випередивши за показниками якості інші відомі українські горілки, і підтвердила першість на вітчизняному ринку. Крім того, зернова горілка "Хлібний Дар" удостоєна окремої нагороди журі - "3 Star Delicious" і рекомендована для коктейлів. На думку експертів, ТМ "Хлібний Дар" має чистий і свіжий аромат. Вони також відзначили інтригуючі округлі зернові ноти у післясмаку. 

Нагадаємо, за даними міжнародного консалтингового агентства RTRI, вже 5 років поспіль саме "Хлібний Дар" - горілка № 1 в Україні. Торгова марка утримує позиції завдяки незмінним традиціям у виробництві якісної зернової горілки. Унікальні рецептури всієї лінійки "Хлібний Дар" створені на основі кращих українських зернових спиртів і натуральних компонентів, які давно припали до смаку цінителям справжніх традицій. 

ТМ "Хлібний Дар" входить до портфелю брендів компанії "Баядера Груп", яка об'єднує профільні активи в алкогольній галузі - дистрибуторські компанії та три власні виробничі майданчики. Володіє сильним портфелем власних алкогольних брендів у різних категоріях, а також є ексклюзивним імпортером найвідоміших світових алкогольних компаній.

Надмірне споживання алкоголю шкодить Вашому здоров'ю!

Вибір редакції