Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У травні пенсіонери отримали майже 2 млн субсидій готівкою

Гроші отримали 2,23 млн українських пенсіонерів.

У травні Пенсійний фонд України виплатив пенсіонерам 1,82 млрд грн субсидій готівкою.

Про це повідомила прес-служба ПФУ.

Гроші через "Укрпошту" або відділення "Ощадбанкк" отримали 2,23 млн українських пенсіонерів.

субсидія
Пенсійний фонд України

Від січня до квітня нинішнього року субсидій на оплату житлово-комунальних послуг призначили на 730,7 млн грн. Це на 37,5% більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Середній розмір призначеної виплати в містах - 750 грн, а у селах - 214 грн.

Як повідомлялося раніше, фінансування субсидій в Україні загалом скоротять на 8 млрд 14 млн грн. Зокрема, було зменшено обсяг фінансування програми з надання субвенцій місцевим бюджетам на надання пільг і житлових субсидій населенню на оплату послуг ЖКГ на 13 млрд 558 млн грн. А програму з виплати субсидій у грошові формі збільшили на 5 млрд 544 млн грн.

ВідеоЯк змінилася система субсидій з першого травня

З першого травня почали діяти нові правила. Якщо до 20 травня не сплатили комунальні послуги - нараховуватимуть 0,01% від щоденної суми заборгованості. Злісним боржникам надсилатимуть письмове попередження. Якщо не сплатите за комірне більше місяця – не розраховуйте і на монетизацію живими грішми. Держава з травня змінила і порядок виплат. Тепер система субсидій – гнучка, пояснили Сніданку в Міністерстві соцполітики. Як цим скористатися – дивіться просто зараз.

Як змінилася система субсидій з першого травня

Залиште свій коментар

Вибір редакції