Україна готова купувати електроенергію у Росії

Дата публікації
Україна готова купувати електроенергію у Росії

Україна готова купувати електроенергію в Росії / fr.ill.in.ua

Але тільки за внутрішніми російськими цінами.

Україна готова купувати електроенергію у Росії на пільгових умовах і за внутрішніми російськими цінами.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства енергетики і вугільної промисловості, поширеному на сторінці відомства у Facebook.

У Міненергетики нагадали, що в у суботу, 27 грудня, російські ЗМІ від імені заступника голови уряду РФ Дмитра Козака поширили заяву про готовність російської сторони постачати Україні електроенергію з енергоринку Росії на пільгових умовах — за внутрішніми російськими цінами, а також без передоплати.

"Як відомо з відкритих джерел, ціна електроенергії на енергоринку Росії на сьогодні складає близько 2100 рублів (без ПДВ) за 1 МВт, що за офіційним обмінним курсом у гривні дорівнює приблизно 688 гривень за 1 МВт. Це значно нижче оптової ринкової ціни на українському енергоринку, яка в грудні 2014 року складає 941 гривню за 1 МВт", - пояснюють у відомстві.

"Відповідно до цієї заяви, а також до отриманої раніше попередньої пропозиції від ВАТ "ІнтерРАО" про укладання прямої угоди з ДПЗЕД "Укрінтеренерго", Міністерство енергетики та вугільної промисловості України звертається до Міністра енергетики Російської Федерації О.В. Новака з пропозицією невідкладно укласти угоду купівлі-продажу на вищевикладених умовах", - наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, що раніше Путін дозволив постачати в Україну електроенергію та вугілля без передоплати.

 

Допис by Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.
Наступна публікація