Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна запровадила санкції проти 18 компаній з Росії, серед них – великий постачальник вугілля

Санкції набудуть чинності у 40-денний термін.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запровадило санкції проти 18 російських компаній.

Відповідні накази №1582 і 1583 відомство прийняло 30 жовтня.

У наказах йдеться, що санкції запроваджуються у зв'язку з діями, які можуть зашкодити інтересам національної економічної безпеки. Компаніям, які потрапили до "чорного списку", буде заборонено проводити зовнішньоекономічну діяльність на території України.

Під санкції потрапили такі компанії з Росії, як "Білгородський холодокомбінат", "Торговий дім "Донспецстрой", "Южтранс", "Мікас", "Група компаній" Пенетрон-Росія", "Торговий дім Пенетрон-Росія", "Пенетрон-експорт", "Волма-ВТР", "Завод гідроізоляційних матеріалів "Пенетрон", "Лолі-пак експорт", "Снек-груп", "Торговий дім "Аромадон", "Торговий дім "Старфуд-південь", "МК-Метиз", "Будсервіс", "Волма — маркетинг", "Народний пластик" та ІП Мірошникова Ірина Володимирівна.

При цьому "Южтранс" з міста Шахти Ростовської області є одним з найбільших постачальників антрациту в Україну. Зокрема, підприємство постачає вугілля енергогенеруючій компанії "Донбасенерго", а також для низки українських металургійних та інших промислових підприємств, повідомляє Liga.net.

У 2015 році СБУ підозрювала "Южтранс" в участі у незаконній схемі з вивозу вугілля з окупованих територій Донецької та Луганської областей. За даними СБУ, частина прибутку спрямовувалася на фінансування терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Санкції наберуть чинності через 40 днів, тобто, 9 грудня 2017 року.

Нагадаємо, у вересні Міністерство економічного розвитку та торгівлі України запровадило санкції проти більше 20 російських підприємств. Встановлено, що зазначені підприємства здійснюють постачання азотних добрив (аміачної селітри) на тимчасово непідконтрольні українській владі території Донецької та Луганської областей поза митним контролем через припинені або заборонені урядом пункти пропуску на російсько-українському кордоні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції