Українці досі відправляють телеграми, хоча смски набагато дешевші

Дата публікації
Українці досі відправляють телеграми, хоча смски набагато дешевші

Найактивніше українці шлють телеграми і листівки до свят.

Українці платять за слово 88 копійок.

В Індії закрили усі відділення тамтешнього телеграфу. Конкурувати з дешевими смс-повідомленнями компанія, яка 160 років була головним зв'язком у цій густонаселеній країні, вже не могла. Скільки протримається телеграф в Україні, якщо смс-повідомлення з мобільного коштує набагато дешевше, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

В Україні, на відміну від Індії, телеграф ще у грі. 88 копійок платять українці за слово. Якщо телеграма термінова (доправлять адресатові за годину), то удвічі дорожче.

Наприклад, телеграма "Гості будуть завтра" має три слова плюс слова в адресі: за цей лист довелося заплатити 15 гривень 24 копійки. Отримає його адресат наступного дня. Смс, навіть дзвінки з мобільного, в десятки разів дешевші.

Телеграф у Делі із майже двохсотрічною історією вийшов з гри через збитковість. Раніше люди надсилали по півмільйона телеграм щодня, а зараз заледве кілька тисяч.

В Індії закрили усі відділення тамтешнього телеграфу

В Індії закрили усі відділення тамтешнього телеграфу

В останній день його життя люди відправили сотні тисяч телеграм на знак протесту. Але навіть така активність не допомогла. Хоча в багатьох районах густонаселеної країни люди будуть відрізаними від оперативного зв'язку зі світом. Про інтернет вони лише чули, як і про смартфони.

"Телеграми - дуже важливі. У багатьох місцях - немає телефонного зв'язку: ані мобільного, ані кабельного. Але там були телеграфні відділення. Вже 160 років. Офіційні документи, дозволи, довідки - усе це буде проблемою", - говорить працівник телеграфу Делі Ротаж Верма.

В Україні теж чимало місць, де друкарську машинку ще не замінили сучасні гаджети. І телеграми люди ще надсилають, як і листівки. Особливо активно вони це роблять до свят.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що робітники "Нової пошти" щодня крадуть собі "подарунки" із посилок.

Наступна публікація