Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці розповіли, які проблеми їх найбільше непокоять – опитування

Респонденти назвали три основні проблеми, які стосуються держави і торкаються їх особисто.

Українців найбільше непокоїть корупція в органах влади, збройний конфлікт на Донбасі, низький розвиток промисловості і безробіття.

Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного GfK Ukraine спільно із Center for Insights in Survey Research.

Згідно з опитуванням, 51% респондентів назвали корупцію серед трьох основних проблем України. Конфлікт на Донбасі вважають проблемою 50% опитуваних. Розвиток промисловості и безробіття набрали по 29% голосів респондентів.

Серед інших проблем називалися зростання цін (24%), соціальний захист бідних (20%), некомпетентність уряду (19%), політична нестабільність (15%), девальвація гривні (12%) і так далі.

Статус російської мови в Україні назвали проблемою лише 1% респондентів.

На питання про три найважливіші проблеми в Україні, які непокоять вас особисто, українці у першу чергу називали зростання цін (44%), безробіття і збройний конфлікт на Донбасі (по 34%), соціальний захист бідних (31%) і корупція (30%).

Опитування проводилося по всій території України (за винятком окупованих територій Криму та Донбасу) з 9 червня по 7 липня 2017 року. У соціологічному опитуванні взяли участь 2400 респондентів. Похибка помилки не перевищує 1,7 відсотка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції