Українців невдовзі чекає нове здорожчання спирту і горілки

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українців невдовзі чекає нове здорожчання спирту і горілки

Державна фіскальна служба України

Воно буде трохи меншим за січневе.

Державне підприємство "Укрспирт" поширило інформацію про те, що з настанням нового року в державі підвищилися ціни на спирт. Він став дорожчим на 10,6%.

Це був тільки перший етап встановлення нової вартості спирту в Україні. Наступний заплановано на весну цього року – з початком березня ціни зростуть іще на 8%. Такі дії на підприємстві пояснюють економічними обставинами: зростанням вартості сировини від моменту попереднього підвищення цін у квітні 2016 року, а також подорожчанням палива та електроенергії.

"Укрспирт" повідомляє, що має намір підвищити ціни не тільки на сам спирт, а й на всі види спиртовмісної продукції. На цьому тлі в Україні частішають випадки використання нелегального алкоголю. Так, сурогат з'являється і внаслідок внутрішнього виробництва, але здебільшого спирт заводять контрабандоюСпіввідношення вітчизняного контрафакту до контрабандного становить приблизно третину до двох третин. А в самій Україні алкоголь виготовляють кустарним способом, через що трапляються отруєння або інші нещасні випадки: днями у Дніпрі чоловік, який уперше в житті спробував гнати самогон, зазнав травм унаслідок розгерметизації ємності з брагою, котра перебувала на вогні. Унаслідок цього він разом із маленьким сином потрапили до лікарні.

Як правильно обрати алкоголь: у передсвяткові дні в Україні зросла кількість отруєнь спиртним

Як правильно обрати алкоголь: у передсвяткові дні в Україні зросла кількість отруєнь спиртним

Наступна публікація