Українцям дозволили замовляти персональні вагони та цілі потяги

Українцям дозволили замовляти персональні вагони та цілі потяги

"Укрзалізниця" здає в "оренду" вагони і навіть цілі потяги / Фото: Архів

Турагентства віднині можуть прямо в центральних залізничних касах замовити окремий потяг зі своїм маршрутом та графіком курсування.

Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") оголосила про можливість організувати додаткові маршрути поїздів на замовлення туристичних компаній напередодні новорічних і різдвяних свят.

Залізниця пропонує турагентствам оформляти замовлення на перевезення груп туристів в окремих вагонах різних типів (СВ, купе, плацкарт, вагон-салон, вагон-автомобілевоз), або формувати спеціальні туристичні поїзди.

При замовленні окремих вагонів подорож здійснюється за існуючим маршрутом пасажирського поїзда, до складу якого включаються замовлені вагони. Якщо ж на замовлення турагентства формується окремий потяг, то маршрут його прямування, час відправлення, зупинки в дорозі і їх тривалість визначаються замовником.

Для прикладу, вартість резервування 10 купейних вагонів по 36 місць у швидкому не фірмовому поїзді напрямком Київ-Львів з комісійним збором та збором за резервування коштуватиме туроператору приблизно 63 тисячі гривень, а аналогічний поїзд у напрямку Київ-Сімферополь - 78 тисяч.

Кожна з шести залізниць України має можливість формувати туристичні поїзди складом від 12 до 18 вагонів. У Києві замовити поїзд можна буде прямо в центральних залізничних касах.

Для своєчасної підготовки рухомого складу та виконання замовлень, залізничники закликають заздалегідь надавати заявки на формування туристичних поїздів.

Читайте також:

"Укрзалізниця" збирається везти з Києва до Львова 4,5 години, до Донецька – 5,5

"Укрзалізниця" планує скоротити потяги, маршрути і зупинки

Квитки на потяги в Україні продаватимуть по вагонах

До Євро-2012 в Україні модернізують 1492 км залізниці

Пасажирські потяги лишили без вагонів-ресторанів

В українських потягах з'явиться Wi-Fi

Повʼязані теми:

Наступна публікація