До Євро-2012 в Україні модернізують 1492 км залізниці

"Укрзалізниця" модернізує об’єкти залізничної інфраструктури за напрямками впровадження швидкісного руху між містами Євро-2012.

До Євро-2012 "Укрзалізниця" модернізує залізничні колії загальною протяжністю 1492 кілометри, які забезпечать залізничне сполучення між містами Євро-2012. Про це 22 вересня під час прес-конференції у Києві повідомив заступник генерального директора "Укрзалізниці" Леонід Лобойко.

Зокрема, "Укрзалізниця" реконструює та побудує об’єкти залізничної інфраструктури за напрямками впровадження швидкісного руху пасажирських поїздів Львів – Здолбунів – Шепетівка – Коростень – Київ, Київ – Полтава – Харків, Київ – Полтава – Красноград – Лозова – Донецьк.

За словами Лобойка, у 2011 році виконано робіт з модернізації та ремонту колії, пристроїв електропостачання, СЦБ і зв’язку робіт електрифікації дільниць та будівельних робіт на загальну суму 2 млрд грн, а з початку підготовки до Євро-2012 – на 6,08 млрд гривень.

Зазначимо, що створення в Україні швидкісних магістралей дозволить вирішити низку транспортних завдань, зокрема, забезпечити значне скорочення витрат часу на поїздки; підвищити провізну спроможність залізниць, рівень безпеки та комфорту перевезень пасажирів та підвищити імідж України як країни, що застосовує сучасні транспортні технології.

Читайте також:

Пасажирські потяги лишили без вагонів-ресторанів

"Укрзалізниця" спростувала інформацію про купівлю коштовних статуеток

"Укрзалізниця" за бюджетні гроші закупила позолочені мобілки

Польща узаконила пиво під час Євро-2012

Дружини футболістів "Динамо" дефілювали у вечірніх сукнях у стилі Євро-2012

СБУ побоюється, що Євро-2012 приведе в Україну терористів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: