Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українцям почали продавати нові 100-доларові банкноти

Нова купюра має додатковий захист.

В Україні вже почали продавати стодоларові банкноти нового зразка. До нас гроші привезли раніше, ніж в інші країни СНД і Балтії.

"Ці долари можна назвати раритетними, оскільки гроші потрапили до нас раніше, ніж в інші країни СНД і Балтії. Навіть у Росії побачать нові бакси тільки в понеділок, а у нас вже сьогодні-завтра блакитні купюри вирушать в регіони. Скільки завезли нової валюти - комерційна таємниця. Можу сказати, що в деяких відділеннях Києва їх вже почали продавати населенню, зрозуміло, за тим же курсом, що і банкноти старого зразка", - повідомив "Вестям" заступник голови правління банку "Фінанси і кредит" Ігор Львов.

В обмінних пунктах повідомили, що українці вже цікавляться новими купюрами. "До мене вже приходили колекціонери, просили повідомити, коли прийдуть нові банкноти - хочуть викупити кілька купюр для колекції", - розповіла касир Ганна Годованець.

Нагадаємо, в США нові 100 доларів знаходяться в обороті з 8 жовтня 2013 року. Всього їх буде випущено 2,5 млрд штук. Нова купюра має додатковий захист, включаючи тривимірну захисну синю стрічку. Повертаючи її, можна буде спостерігати, як зображені на ній дзвіночки змінюються на цифру 100. При цьому стрічка вплетена в папір, а не надрукована на ній. Асигнація забезпечена ще однією захисною ниткою і додатковими водяними знаками.

Зазначимо, змінити вигляд стодоларових купюр довелося саме через зростаючу кількість підроблених банкнот. При цьому, переважна більшість фальшивок виготовляється за океаном, і лідером у цій частині є Північна Корея.

Залиште свій коментар

Вибір редакції