Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські компанії повністю використали 9 експортних квот до ЄС. Що найбільше продають

Залишилися не повністю використаними ще 31 квота.

Українські підприємства цього року вже повністю використали дев'ять із 40 квот на безмитний експорт товарів до Євросоюзу.

Про це повідомили в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України, пише УНН.

"Українські експортери активно використовують можливості безмитного експорту в рамках тарифних квот. Станом на 22.08.2019 використовуються можливості безмитного експорту 31 із 40 тарифних квот. Вже повністю використано 9 тарифних квот на кукурудзу, мед, виноградний та яблучний соки, цукор, оброблені томати, оброблений крохмаль, пшеницю м'яку, пшеничне борошно та гранули, ячмінну крупу та борошно, вершкове масло та молочні пасти", - повідомили у міністерстві.

Майже повністю – на 99,9% - уже використано квоту на продукти переробки солоду та крохмалю.

"Також, використовуються тарифні квоти на ячмінь, ячмінне борошно та гранули (79,4%), м’ясо птиці та напівфабрикати з м’яса птиці (основна 75% та додаткова 44,1%), крохмаль (65,9%), оброблену продукцію із зернових (62,9%), солод та пшеничну клейковину (59,1%), яйця та альбуміни (основна 55,9% та додаткова 38,4%), висівки, відходи та залишки (53,6%), продукцію з обробленого молока (31,8%), сухе молоко (29,4%), часник (26,7%), овес (18,0%), молоко, вершки, згущене молоко та йогурти (14,7%), оброблену продукцію із цукру (10,2%), етанол (5,1%), інші цукрові продукти (4,6%), харчові продукти (2,6%), оброблену продукцію з молочних вершків (1,9%), цукрові сиропи (0,2%)", - уточнили в МЕРТ.

Безмитні тарифні квоти Євросоюзу для України передбачені поглибленою та всеохоплюючою зоною вільної торгівлі між Україною та ЄС, що набула чинності від 1 січня 2016-го. ЄС щороку корегує обсяги товарів за різними видами квот.

Тим часом торговельна війна Китаю та США допомогла українським виробникам кукурудзи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції