Українські та міжнародні мережі йдуть з Криму - ЗМІ

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українські та міжнародні мережі йдуть з Криму - ЗМІ

Українські супермаркети поки не планують залишати Крим / ТСН.ua

Ритейлери згортають свою діяльність на півострові.

Українські і міжнародні ритейлери і ресторатори залишають Крим.

Так, наприклад, компанія MTI (мережі Intertop, Intertop Kids, Plato тощо) вже закрила п'ять магазинів Intertop в автономії, повідомили директор з оренди девелоперської компанії і два директора з розвитку мереж одягу та взуття.

"Чи відкриються магазини знову поки невідомо", - заявив представник MTI.

Крім того, у Сімферополі, Севастополі та Ялті призупинена робота трьох McDonald's. "Важливо відзначити, що це рішення має виключно діловий характер і жодним чином не стосується політики", - йдеться в офіційному повідомленні закладу.

А от іспанська компанія Inditex (мережі Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti та Oysho) так і не розпочала свою роботу в сімферопольському торгово-розважальному центрі "Південна Галерея". "Ритейлер планував відкритися 21 березня, але цього так і не сталося", - заявив керівник відділу оренди девелоперської компанії, що побажав залишитися неназваним. Він також повідомив, що рітейлер спочатку завіз, а потім вивіз свої колекції з магазинів.

Залишити Крим можуть й інші українські та міжнародні заклади.

"Ми розглядаємо можливість закрити два заклади "Сушія", які зараз працюють на півострові", - зазначив генеральний директор мережі Роман Романчук.

За даними ЗМІ, таку можливість розглядає і французька мережа "Ашан".

"Поки ми не прийняли рішення про вихід із півострова - повідомив голова наглядової ради мережі "Фокстрот. Техніка для дому" Валерій Маковецький - Залишки в кримських магазинах мережі скоротили". За його словами, рішення про подальшу роботу кримських магазинів керівництво прийме протягом двох місяців.

Рітейлер LPP (Reserved, Cropp Town, Mohito і House) поки не має наміру закривати свої магазини на півострові, заявив директор з оренди девелоперської компанії, що побажав залишитися неназваним. "Але, якщо керівництво країни почне вводити санкції проти бізнесу, який працює на півострові, то їм доведеться закритися", - додав він.

Водночас українські продовольчі мережі Novus, "АТБ", "Велика Кишеня" йти з Криму поки не планують. "Закривати магазини ми поки не плануємо", - зазначив генеральний директор Novus Ігор Ланда.

Раніше повідомлялося, що російські банки бояться заходити в Крим через санкції Заходу.

Наступна публікація