Український ліс дозволять рубати олігархам та іноземцям

Український ліс дозволять рубати олігархам та іноземцям

Український ліс дозволять рубати олігархам та іноземцям

Україна запросила поляків на вирубку лісів карпатського регіону. За рік планується заробляти на цьому понад 5 млрд гривень.

Державне агентство лісових ресурсів України готується впустити на ринок лісозаготівлі приватні компанії, в тому числі - зарубіжні, повідомив голова Держлісагентства Віктор Сівець.

"Поступово рухаємося в напрямку передачі послуг приватному бізнесу. Це заготівля, це транспортування, це посадка лісу. Тому якщо у вас є хороші підрядники - ми готові прийняти їх в Україні, щоб вони організовували процес лісозаготівлі. Є такий цікавий досвід і те, що компанії польські пройшли. Ми готові приймати їх, обговорювати і домовлятися, щоб вони надавали послуги в Україні", - звернувся він до польських колег.

Сівець наголосив, що особливо це стосується карпатського регіону, Львівщини, Закарпаття та Чернівецької області - регіонів, в яких зосереджені основні лісові ресурси України.

Також чиновник поінформував, що за дев'ять місяців 2011 р. реалізація продукції підприємствами Держлісагентства збільшилася на 40%, прибуток - на 1 мільярд гривень порівняно з відповідним періодом 2010 р. Планується, що за підсумками 2011 р. прибуток складе 5 мільярдів гривень.

Нагадаємо, на думку експертів, неконтрольована вирубка лісів Карпат призводить до регулярних повеней у регіоні.

Читайте також:

Під Києвом незаконно зрубали близько 300 сосен

На Львівщині браконьєри-лісоруби залишили три десятки сіл без світла

Під Києвом почали випалювати ліс під особняки

Рада заборонила рубати дерева в Києві

Повʼязані теми:

Наступна публікація