На Львівщині браконьєри-лісоруби залишили три десятки сіл без світла

Браконьєри зрубали дерево і залишили 29 сіл Львіської області без світла. Це вже не перший випадок, коли невідомі "лісоруби" зрубують дерева біля ліній електропередач, що приводить до аварії.

У Львівській області несанкціонована вирубка дерев призвела до знеструмлення 29 населених пунктів.

Як повідомили у відділі корпоративних зв'язків ВАТ "Львівобленерго", 11 березня в результаті дій браконьєрів на лінію електропередач впало дерево, що призвело до повного знеструмлення 29 населених пунктів у Кам'янка-Бузькому районі.

Працівники ВАТ "Львівобленерго" в першу чергу переключили споживачів на резервне живлення та відновили електропостачання. Після цього бригада приступила до робіт з відновлення пошкодженої лінії електропередач та електропостачання споживачів за нормальною схемою.

Як наголошується в повідомленні ВАТ "Львівобленерго", це вже не перший випадок, коли невідомі "лісоруби" зрубують дерева біля ліній електропередач, що приводить до аварій. Зокрема, аналогічний випадок стався в Яворівському районі 4 березня. У результаті падіння на проводи лінії електропередач дерева, зрубаного браконьєрами, були знеструмлені 3 населених пункти повністю та 2 - частково.

"Своїми діями "лісоруби" не тільки порушують життєзабезпечення регіону, завдають матеріальної шкоди, а й ставлять під загрозу як своє життя, так і тих, хто може випадково опинитися поряд", - наголошується в повідомленні.

Як зазначають українські експерти, проблема незаконного знищення карпатських лісів, зокрема, призводить до виникнення паводків.

Читайте також:

Янукович заборонив вирубку дерев у Києві

У Харкові знову вирубують дерева

Кияни стали на захист столичного парку на Дарниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: