Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" ввела продаж пільгових квитків через інтернет

"Укрзалізниця" ввела продаж пільгових квитків через інтернет

Інформація про надані пільги перевіряється у реальному часі.

В Україні запроваджують продаж пільгових квитків через інтернет для людей із інвалідністю.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

"Відсьогодні люди з інвалідністю зможуть придбати пільгові квитки онлайн. Під час оформлення через Інтернет інформація про посвідчення, яке дає право на пільговий проїзд, перевіряється в режимі реального часу. Раніше для цього треба було їхати виключно у каси на вокзалах", - розповів він.

За словами Кравцова, наразі цей сервіс працює у тестовому варіанті, доступний лише на сайті, в подальшому з’явиться і в мобільному додатку.

Як уточнили у прес-службі "Укрзалізниці", йдеться про такі пільгові категорії громадян: інваліди Великої Вітчизняної війни І та ІІ групи, інваліди Великої Вітчизняної війни ІІІ групи та прирівняні до них особи, інваліди війни ІІ-ІІІ груп з числа учасників бойових дій у період Великої Вітчизняної війни, яким виповнилось 85 років та більше, інваліди війни І, ІІ та ІІІ групи, інваліди І, ІІ та ІІІ групи, а також діти-інваліди до 6 років та від 6 до 18 років.

"Під час оформлення пільгового квитка через інтернет інформація про посвідчення, яке дає право на пільговий проїзд, перевіряється в режимі реального часу в Централізованому банку даних з проблем інвалідності Міністерства соціальної політики. У Централізованому банку даних з проблем інвалідності Мінсоцполітики перевіряється наявність інформації про посвідчення; відповідність прізвища, імені, типу пільги, групи з інвалідності, які введені пасажиром, інформації про посвідчення із Централізованого банку даних з проблем інвалідності Мінсоцполітики, а також термін дії пільги в посвідченні. Якщо результати перевірки некоректні, пільговий квиток не продається", - додали в УЗ. 

Надважливу функцію запускаємо на booking.uz.gov.ua. Відсьогодні люди з інвалідністю зможуть придбати пільгові квитки онлайн. Під час оформлення через Інтернет інформація про посвідчення, яке дає право на пільговий проїзд, перевіряється в режимі реального часу. Раніше для цього треба було їхати виключно у каси на вокзалах. Поки цей сервіс у тестовому варіанті, він працює лише на сайті, в подальшому - буде доступний і в мобільному додатку. Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia крок за кроком впроваджує європейські стандарти обслуговування пасажирів і створює безбар’єрний простір і на вокзалах, і в онлайн-сервісах. Volodymyr Omelyan Sevki Acuner Валерій Сушкевич

Опубликовано Євгеном Кравцовым Среда, 16 января 2019 г.

Нагадаємо, раніше в “Укрзалізниці” анонсували підвищення вартості квитків. Згідно з фінансовим планом компанії, протягом 2019 року ціни на квитки планують піднімати двічі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції