Усі рахунки "Укргазвидобування" заблоковані через борг майже у 28 млн грн

В кожному із шести банків, в яких наявні рахунки "Укргазвидобування", був накладений арешт на суму близько 167,5 млн грн.

Усі рахунки "Укргазвидобування" арештовані та зупинені будь-які видаткові операції, такі як виплата зарплати працівникам, перерахування податків до бюджету тощо.

Про це повідомили у прес-центрі компанії.

Також "Укргазвидобування" не може ефективно вести виробничу діяльність з видобутку природного газу, який спрямовується для потреб населення. Таким чином, товариство позбавлене можливості здійснювати платежі.

"Згідно з постановою ДВС про відкриття виконавчого провадження від 04.10.2016 р. з ПАТ "Укргазвидобування" на користь ТОВ "Промфінанс Груп" стягується 27 915 480,00 грн. Для добровільного виконання рішення УГВ було надано 7-денний строк з моменту винесення постанови, тобто – до 11.10.2016 року включно", - зазначили у відомстві.

В компанії також зазначили, що в кожному із шести банків, в яких наявні рахунки "Укргазвидобування", був накладений арешт на повну суму заборгованості, тобто на загальну суму близько 167,5 мільйона гривень.

У прес-центрі повідомили, що "Укргазвидобування" одразу вчинило всі необхідні дії з погашення заборгованості в сумі 27 915 480,00 грн., про що на наступний день повідомило ДВС. Однак, рахунки товариства досі заблоковані.

Згідно з повідомленням, 10 жовтня, державний виконавець повідомив представнику "Укргазвидобування" про намір ДВС повторного стягнення майже 15 мільйонів гривень на користь ТОВ "Промфінанс Груп". В знятті арешту з рахунків Компанії було відмовлено.

За інформацією компанії, вказані вище дії не лише суперечать законодавству України, а й призведуть до реальних збитків товариства на зазначену суму. У відомстві зазначили, що діяльність ТОВ "Промфінанс Груп" має ознаки фіктивноcті, такі як мінімальний статутний капітал (100 грн), відсутність у штаті найманих працівників, фактична відсутність за місцем реєстрації тощо.

Також, у компанії зазначили, що вони були переможцями підставних тендерів, які проводилися попереднім керівництвом "Укргазвидобування", через неї виводилися кошти, в зв'язку з чим вона фігурує щонайменше у 4 кримінальних провадженнях.

Нагадаємо, у червні Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявили про викриття організованого злочинного угруповання, яке заподіяло шкоду державі у розмірі понад 3 млрд грн у результаті спільної діяльності на підставі угод, укладених з ПАТ "Укргазвидобування". Організатором корупційної схеми, за даними НАБУ, є народний депутат Олександр Онищенко.

5 липня Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Онищенка. Але до того він, користуючись депутатською недоторканністю, виїхав з України. Наразі Онищенко перебуває у Лондоні. У справі були затримані інші фігуранти, станом на середину серпня було заарештовано рахунків та майна на 700 мільйонів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: