В Україні по-новому формуватимуть тарифи на воду. Що це означає для споживачів

Новий порядок набрав чинності з 6 травня.

Відсьогодні, 6 травня, в Україні почав діяти новий порядок формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

Нові правила, які Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила два місяці тому, сьогодні оприлюднили в "Офіційному віснику України".

Документ встановив єдиний детальний підхід до розрахунку тарифів підприємств. Водночас для споживачів це означає можливий перегляд і зростання цін у майбутньому, коли саме – невідомо.

Серед переваг – відтепер обслуговування, ремонт, повірка, демонтаж, транспортування та монтаж після повірки лічильників холодної води буде безкоштовною для абонентів багатоповерхівок. Витрати повністю поклали на надавачів послуг.

Нагадаємо, із 1 січня 2016 року почав діяти закон, відповідно до якого повірку та ремонт лічильників на газ, воду, електроенергію та тепло мають проводити за свій рахунок не споживачі, а надавачі комунальних послуг. Вони відповідають за своєчасність повірки, стежать за термінами проведення, мають письмово повідомити споживача про терміни проведення повірки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: