Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні створять орган контролю та нагляду над усіма митницями

Співробітники нової структури аналізуватимуть ризики та виїжджатимуть без попередження на будь-яку митницю.

Фіскальна служба України ініціює створення міжрегіональної митниці. Майбутній новий орган контролюватиме ситуацію винятково в тих пунктах пропуску, де буде потрібне оперативне втручання.

Про це розповів виконувач обов'язків заступника голови фіскальної служби Мирослав Продан, передають "Українські новини".

"На засіданні Кабміну буде розглянуто проект постанови про створення міжрегіональної митниці. Я думаю, що орієнтовно через місяць після прийняття постанови, запрацює і міжрегіональна митниця", – сказав Продан.

До штату міжрегіональної митниці наберуть уже наявних у структурі фіскальної служби працівників. Вони займатимуться аналізом ризиків. У разі необхідності виїжджатимуть без попередження на будь-яку митницю та матимуть право відсторонити від роботи на час розслідування всіх працівників митниці. Міжрегіональним митникам обіцяють зарплати на рівні ставок співробітників регіонального підрозділу.

Нагадаємо, минулого тижня фіскальна служба встановила відеокамери на митниці в "Борисполі". Подібне обладнання буде на всіх підрозділах.

Раніше Гройсман створив мобільні групи для виявлення порушень на митниці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції