Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні вирішили об'єднатися два комерційні банки

У фінустанов одні і ті ж власники.

4 грудня відбудуться загальні збори акціонерів "Індустріалбанку" (Запоріжжя), де розглянуть питання випуску акцій з метою конвертації акцій "Експрес-Банку" (Київ) в акції "Індустріалбанку" в зв'язку зі злиттям банків.

Акціонери також мають намір затвердити передавальний акт. Про це йдеться в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, передає "Інтерфакс-Україна".

Нагадаємо, в серпні 2017 року Національний банк України надав дозвіл на реорганізацію шляхом приєднання "Експрес-Банку" до "Індустріалбанку" за спрощеною процедурою. В результаті реорганізації "Індустріалбанк" стане правонаступником усіх прав і обов'язків "Експрес-Банку" щодо його клієнтів, партнерів, контрагентів. "Індустріалбанк" також отримає всі права на передані йому активи (включаючи права за договорами поруки). Крім того, йому перейдуть обов'язку боржника за вимогами кредиторів (вкладників) щодо переданих зобов'язань без необхідності внесення змін до відповідних угоди.

"Індустріалбанк" і "Експрес-банк" мають загальну групу акціонерів. Роза Дворецька, Ігор Дворецький і Анна Дворецька володіють 70% статутного капіталу "Індустріалбанку", а в "Експрес-банку" Розі та Ігорю Дворецьким належить 80% статутного капіталу.

"Індустріалбанк" заснований 1990-го року. "Експрес-банк" заснований 1994-го року.

Згідно з даними НБУ, на 1 липня 2017-го за розміром загальних активів "Індустріалбанк" (2,756 млрд грн) займав 33 місце, "Експрес-Банк" (1,429 млрд грн) - 45 місце серед 88 банків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції