Аваков виступив за нові угоди щодо Донбасу, бо Мінські не працюють

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Авакова, ці угоди повинні передбачати: повне виведення всіх російських військ з території України, контроль на кордоні України спільно з миротворцями, введення органів юстиції України на окуповані території.

Глава МВС Арсен Аваков вважає, що Мінські домовленості не працюють.

На його думку, потрібно ухвалити нові угоди для вирішення ситуації на Донбасі, передає Українська правда.

"Чи можуть мінські угоди бути імплементовані як реальний механізм досягнення миру і розв'язання конфлікту? Моє глибоке переконання, що ні", - сказав Аваков.

Він додав, що повинні бути інші угоди.

"Чому мінські? Повинні бути якісь інші – віденські, паризькі, будь-які інші, - в яких дуже ясно були б інтерпретовані ті основні принципи, які закладені і обговорюються усіма політиками зараз", - сказав Аваков.

За його словами, ці угоди повинні передбачати: повне виведення всіх російських військ з території України, контроль на кордоні України спільно з миротворцями, введення органів юстиції України на територію окупованого Донбасу і Криму і проведення виборів.

ВідеоНа наступному етапі "Мінську" рівень переговорників буде значно вищим – Чаплига

"І тоді настає час для громадських компромісів і соціальних компромісів. Волкер говорить про філософію обмеженої амністії, я говорю про необхідність ухвалення закону про колаборантів", - зазначив Аваков.

Нагадаємо, трохи раніше Аваков заявив, що на Донбасі під виглядом воєнізованих формувань "ЛНР" та "ДНР" працює оперативне групування російських окупаційних військ, до складу якого входять перший і другий російські армійські корпуси. На їхньому озброєнні перебуває стільки техніки, скільки має, наприклад, армія Великої Британії. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції