Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні збільшилась допомога з безробіття: скільки платитиме держава

В Україні збільшилась допомога з безробіття: скільки платитиме держава

Виплати збільшились через підняття прожиткового мінімуму.

Від 1 липня в Україні зростає прожитковий мінімум, що означає збільшення розміру максимальної допомоги з безробіття.

Такі норми закладені у законі про державний бюджет України на 2020 рік.

Київський міський центр зайнятості зазначає, що сьогодні прожитковий мінімум на одну особу становить для працездатних осіб 2102 грн, а від 1 липня зросте до 2197 грн.

Це означає, що ті, хто отримує максимальну допомогу з безробіття (8408 грн), від 1 липня будуть отримувати 8788 грн на місяць.

Розмір допомоги з безробіття вираховується у відсотковому співвідношенні від середнього доходу за останні 6 місяців роботи і не може перевищувати чотири прожиткові мінімуми.

Однак мінімальна допомога з безробіття залишилась без змін. На період карантину Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття збільшив мінімальний розмір допомоги з безробіття із 650 до 1000 гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Комітет з питань бюджету виділив додатково три мільярди гривень на допомогу з безробіття

Відео Карантинне безробіття: сотні тисяч українців опинилися без роботи

Карантинні обмеження поступово слабшають. В цілому це може врятувати економіку, хоча значної шкоди вже завдано, а саме по людях. Адже після карантину більша кількість українців залишилася просто без роботи. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Карантинне безробіття: сотні тисяч українців опинилися без роботи

Залиште свій коментар

Вибір редакції