До України зайде один з найбільших світових портових операторів DP World

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Портовий гігант купує акції в Одесі.

Світовий портовий оператор DP World, один з лідерів у своїй галузі, купує 51% акцій Контейнерного терміналу ТІС у порту ”Південний” на Одеської області.

Про це повідомила пресслужба TIS Container Terminal Ukraine.

Співвласник ТІС і партнер SD Capital Андрій Ставніцер називає це злиття одним з п'яти найбільших прямих M&A від іноземного інвестора, що відбувалися в українській інфраструктурній галузі.

"DP World входить в топ-3 портових операторів світу. У 2019 році компанія опрацювала 71 млн TEU (20 футових контейнерів). Це в 71 раз більше, ніж усі українські порти сукупно. Компанія оперує 78 морськими терміналами і найбільшим індустріальним парком світу Jebel Ali Free Zone (JAFZA). Відсьогодні Контейнерний термінал ТІС - частина глобальної сім`ї DP World, яка гарантує високий рівень сервісу", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

У пресслужбі також зазначили, що партнерство з DP World дасть контейнерним терміналам ТІС можливості залучати нові контейнерні лінії, розвивати додаткові послуги всередині терміналу, розширювати кошик генеральних і навалювальних вантажів.

"Серед першочергових планів DP World - впровадження в роботу ТІС-КТ новітніх IT-рішень і глобальної експертизи групи, фокус на інтермодальному сегменті вантажоперевезень, посилення команди терміналу найкращими фахівцями з усього світу, розвиток на власних, уже викуплених ТІС землях індустріального парку за прикладом найбільшої вільної економічної зони Jebel Ali Free Zone", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що ТІС - найбільший оператор в Україні. До групи входить 5 сучасних терміналів: ТІС-Зерно, ТІС-Міндобрива, ТІС-Руда, ТІС-Вугілля та ТІС - Контейнерний термінал.

Своєю чергою, DP World - один з найбільших портових операторів світу.Основні напрямки - це порти і термінали, переважно контейнерні; технологічні парки і економічні зони; логістичні та морські сервіси. DP World оперує 150 бізнесами в 50 країнах.

Відео Екіпажі всіх міжнародних суден, які заходять до Одеського порту, перевіряють на коронавірус

В Одеському морському порту нині перевіряють усіх членів екіпажів міжнародних суден. Тільки після того, як медики переконаються, що на борту усі здорові, моряків запускають на територію порту. Прикордонники та митники піднімаються на борт також тільки після висновку лікарів. Більше читайте тут 

Екіпажі всіх міжнародних суден, які заходять до Одеського порту, перевіряють на коронавірус

Залиште свій коментар

Вибір редакції