Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Злякався за дружину": Дядя Жора розповів, як ледь не втратив кохану

Жінка пережила операцію на серці.

Відомий український шоумен Дядя Жора, якого у жовтні 2019-го зухвало пограбували, розповів, як ледь не втратив кохану дружину Наталію.

У програмі "Життя відомих людей" артист зізнався, що якось під час відпочинку кохана знепритомніла. Лікарі виявили, що в Наталії вроджена вада серця, яка пізно дала про себе знати. А дізналася про свою хворобу дружина ведучого ще після перших пологів, однак тоді не надала цьому значення.

Складність полягала ще й у тому, що операції з усунення вади серця роблять лише в дитинстві, Наталії на момент погіршення її стану було вже 34 роки.

Дядя Жора_2
instagram.com/dyadya_jora
Дядя Жора з дружиною Наталею

"Коли дізнався про такий діагноз, - злякався за дружину. В першу чергу вона злякалася, я пам’ятаю цю істерику. Спочатку цей дзвінок, після того як вона вийшла після лікаря і ми ще довго говорили і заспокоювали. Але в неї була чітка позиція, що треба робити операцію", - поділився Дядя Жора.

Вадим із жахом визнає, що вони просто запустили хворобу, яка мала б непоправні наслідки. Та, на щастя, знайшлися лікарі, які погодилися на операцію. Вона тривала довгих вісім годин і, зрештою, проблему усунули.

Після цього Наталка не просто відновилася, а повернулася в спорт, і невдовзі успішна бодибілдерка втретє завагітніла. Зауважимо, що у Дяді Жори та його дружини Наталії є троє дітей і всі – дівчата.

Дядя Жора_1
instagram.com/dyadya_jora
Дядя Жора з дружиною та доньками

Вперше шоумен став батьком у 27 років, нині його найстаршій доньці Уляні вже 17, середній Устині – 13 років, а наймолодшій Аміні – три.

Нагадаємо, що наприкінці грудня минулого року стало відомо, що зірка "Рятувальників Малібу" Зак Ефрон був екстрено госпіталізований. Актор ледь не помер від важкої інфекційної хвороби.

Залиште свій коментар

Вибір редакції