Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вертолітний майданчик Януковича передали державному підприємству – прокуратура

Компанія має забезпечити охорону і зберігання майна цього об'єкту.

Прокуратура Києва передала вертолітний майданчик на Парковій, більш відомий як «вертолітний майданчик Януковича» - в управління державній компанії «Фінансування інфраструктурних проектів».

Про це повідомила речниця генерального прокуратура України Лариса Сарган.

Відео Порошенко назвав захоплення вертолітного майданчика в Києві "отаманщиною"

За її словами, слідчі прокуратури отримали ухвалу Апеляційного суду Києва щодо накладення арешту на вертолітний майданчик і передачі його вищезгаданій держкомпанії.

«Фінансування інфраструктурних проектів» має організувати охорону цього майна, відповідальне зберігання, проведення поточних ремонтів, обслуговування, підтримання їх у належному стані.

Про гелікоптерний майданчик на Парковій У зв`язку із перешкоджанням державному підприємству у виконанні дій по забезпеч...

Опубліковано Ларисою Сарган 27 жовтня 2017 р.

Нагадаємо, 16 жовтня націоналісти з "Національного корпусу", ВО "Свобода" та "Правого сектору" заявили, що взяли під свій контроль "вертолітний майданчик Януковича", що на Парковій дорозі. Активісти вимагають повернути споруду у державну власність, провести відкритий конкурс щодо її цільового призначення, провести незалежну та відкриту оцінку всього комплексу, включаючи вартість землі та інше, запровадити дієвий механізм, за яким вкрадені кошти, вкладені в будівлю, почнуть приносити користь громаді. 

Верховний Суд України 28 лютого 2017 року задовольнив заяву Генпрокуратури та скасував незаконні судові рішення, якими безпідставно, за відсутності висновків органів Державної фіскальної служби, з держбюджету на користь ТОВ "Амадеус Ко" стягнуто понад 66 млн грн бюджетного відшкодування ПДВ. Справу направили на новий розгляд до суду першої інстанції. Ця сума бюджетного відшкодування була сформована у податковій декларації ТОВ "Амадеус Ко" за отримані ним від кількох комерційних структур послуги з будівництва об'єктів інженерної та транспортної інфраструктури під конгресно-виставковий центр на вул. Паркова дорога у Печерському районі Києва (так званий "вертолітний майданчик Януковича"). 

Фотогалерея Захоплення вертолітного майданчика Януковича націоналістами: у ГПУ запевнили, що він належить державі (4 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції