"Євробляхери" поповнили бюджет на 4,1 млрд грн

"Євробляхери" поповнили бюджет на 4,1 млрд грн

Фото: УНІАН

За три місяці власники "євроблях" сплатили рекордну суму у бюджет.

Від листопада 2018 року до кінця січня 2019 року громадяни України офіційно оформили більш ніж 65 тис. автомобілів з іноземною реєстрацією. Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

"Загальна сума надходжень до бюджету від митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації склала 4,1 млрд грн (з них 381,7 млн грн – мито; 1, 242 млрд грн – ПДВ; 2,013 млрд грн – акцизний податок; 467 млн грн – кошти, які були добровільно сплачені громадянами до держбюджету для звільнення від адміністративної відповідальності за порушення митних режимів)", - йдеться у повідомленні.

У міністерстві зазначили, що усі митні платежі, які надходять від оформлення автомобілів на іноземній реєстрації, у 2019 році спрямовуються до Пенсійного фонду України.

Нагадаємо, 11 січня повідомлялося, що 24,6 тис. автомобілів з іноземною реєстрацією оформили за новими правилами. Загальна сума надходжень до бюджету від митного оформлення сягнула 1,566 млрд грн.

Раніше уточнювалося, що до 22 лютого автомобілі з іноземною реєстрацією можна оформити за пільговим тарифом. Після цього доведеться платити повну вартість акцизу.

Власники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Власники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Євробляхи
Наступна публікація