З міжнародним аеропортом "Бориспіль" вдалося знайти консенсус щодо Ryanair - Омелян

З міжнародним аеропортом "Бориспіль" вдалося знайти консенсус щодо Ryanair - Омелян

Фото: Ryanair / Facebook

Переговори вже на завершальній стадії.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян запевняє, що переговори з ірландським лоукостом Ryanair щодо роботи в Україні перебувають на завершальній стадії.

Про це міністр заявив в ефірі телеканалу Прямий, передає Укрінформ.

"В нас фіналізуються переговори зараз. Нам вдалося знайти консенсус з аеропортом "Бориспіль", він був з аеропортом "Львів", і 2018 рік однозначно буде роком дешевих авіаперевезень", - сказав Омелян.

Директор аеропорту "Бориспіль" повідомив про відновлення переговорів з Ryanair

Директор аеропорту "Бориспіль" повідомив про відновлення переговорів з Ryanair

Компанія Ryanair заявила про вихід з України 10 липня попри укладений ще в березні договір та домовленості з аеропортом "Бориспіль". За словами компанії, саме недотримання угоди й було причиною скасування приходу.

Директор аеропорту Павло Рябікін зняв з себе відповідальність за зрив угоди. За його словами, ірландська компанія вимагала умови, які порушують українське законодавство. Так, Ryanair хотів для себе безкоштовну аеронавігацію в Україні та безкоштовні реєстраційні стійки у терміналах.

А ще авіаперевізник хотів безкоштовне приміщення для головного офісу і офісу з продажу квитків, а також право збудувати власний готель на території аеропорту – загалом 14 пунктів вимог. Остання з яких – будь-які суперечки мали би вирішувати британські суди.

Скандал із заходом Ryanair до України –  не перший для цієї авіакомпанії, і не останній. У міжнародних бізнес-школах кейси заходу перевізника в різні країни та аеропорти викладають студентам як приклад жорстких, але високоефективних переговорів, бо ця компанія володіє випробуваною та дієвою, агресивною стратегію досягнення своєї мети. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація