Житлово-комунальні війни: як в Україні відбувається ОСББізація

У жителів багатоповерхівок є три варіанти управління багатоквартирним будинком.

В Україні тривають житлово-комунальні війни. Чи зникнуть ЖЕКи після 1 липня, хто буде вивозити сміття у вашому будинку та чому багатьом так і не вдалося об'єднатися після заявленої реформи ЖКГ – кореспондент ТСН Юлія Панкова пішла в розвідку і дізналася, що ж заважає створювати ОСББ та як з цим боротися. Деталі дивіться в її репортажі.

Нагадаємо, у жителів багатоповерхівок є три варіанти управління багатоквартирним будинком. 1) Ви можете створити ОСББ, при цьому самі управляти будинком або призначити фірму. 2) Дочекатися, поки місцева влада на конкурсній основі призначить управителя. Щоправда, найімовірніше, це буде той самий ЖЕК, переоформлений. 3) І останнє – зібратися зі співвласниками, призначити уповноважених осіб, аби ті підписали договір з управителем.

Чим ОСББ насторожує українців

Здавалося б, держава зробила все, щоб допомогти. Ухвалила закон про ОСББ - об'єднання співвласників багатоквартирного будинку. І дала час до 1 липня їх створити. Але процес пішов настільки повільно, що життя ЖЕКів вирішили продовжити. Чому ж боїмося стати господарями в своєму домі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: