"Міс Україна 2017": Корона надавила мені ґулю

Переможниця першості краси разом із сестрою та мамою поспілкувалася із ТСН.

Юна киянка Поліна Ткач стала "Міс Україна 2017" і вже невдовзі представлятиме нашу державу на конкурсі "Міс Світу" у Китаї.

Наразі 18-річна дівчина міркує, як поєднати навчання на стаціонарі в Національному авіаційному університеті із посиленою підготовкою до престижної першості краси.

У розмові із кореспондентом ТСН Поліна зізналася: на "Міс Україна" йти не хотіла, а відправити анкету її вмовив друг.

Своїй перемозі володарка титулу завдячує родині. До речі, першою думкою після отримання коштовної корони у переможниці було "приміряти її на сестру". 11-річна Катерина Ткач після тріумфу старшої сестри заплакала, а мама дівчат, Тетяна, не стримувала хвилювання ще стоячи у фойє Палацу "Україна".

Про родину

Поліно, вам часто вдається побути разом із сестрою? Взагалі, ви – близькі люди?

– Чесно кажучи, останнім часом, у зв'язку із діяльністю та навчанням, я дуже мало з нею проводжу часу. Сестра зараз в школі, я - в університеті. Раніше ми скрізь були разом, надто багато було часу, проведеного разом. Тому наразі дистанційно спілкуватися складно. Але, чесно, мені важко з нею і поруч. Такий вік, 11 років, Катя хоче постійно доводити свою правоту. Все одно, я розумію, що вона – моя єдина сестра, найближча. Я люблю її.

Вас розчулила вчорашня реакція Каті на перемогу?

– Я досі не бачила сюжету, але мені казали, що Катя розплакалася. Я не очікувала, але ще за день до конкурсу собі продумала: якщо корона раптом буде моєю, я хочу дуже приміряти її на Катю. Я нікому про це не казала, але попросила кастинг-директора відшукати моїх та привести на сцену.

Молодша сестра новоспеченої "Міс Україна" спочатку не повірила, що перемогла її рідна людина.

Відео"Міс Україна-2017" насправді не хотіла брати участі у конкурсі краси

Катя Ткач: Я попросила, щоб подружка мене вщипнула і тоді зрозуміла, що це – не сон. А потім почала дуже сильно плакати від радості. У мене була сильна паніка, я шукала батьків, щоб вони сказали мені, куди дітися.

Поліно, а як вас виховували? У суворості та контролі?

– Ні, такого не було. Уроки, я пам'ятаю, вчили разом до ночі. Тато у нас був по математиці, але він ніколи не підказував мені, а хотів, аби я сама дійшла до якогось висновку. Виховували мене так, щоб росла людиною. Мама, наприклад, ніколи мене не підтримає, якщо я – неправа. Скаже: ти – неправа, потрібно вибачитися, або зробити, як треба.

Пані Тетяна розповідає: у вихованні доньки була суворою, був присутній і ремінь. Також, пригадує:

Поліна Ткач Міс Україна-2017 дитячі фото
прес-служба конкурсу "Міс Україна"
Дитячі фото "Міс Україна 2017"

Тетяна Ткач: Я трохи виплакалася, після конкурсу не могла заснути, не знаю чому. Батько наш – дуже стриманий, ніколи не покаже своїх емоцій. Але сам – хвилюється. Поліна на мене ображалася у дитинстві та запитувала: "Мамо, чому ти мені не кажеш, що я гарна і талановита?". Я у відповідь говорила, нехай про неї це кажуть інші люди, тому що для кожної мами її дитина – найкраща.

Зі сльозами на очах Поліна дякує рідним людям:

– Я вдячна батькам за виховання. Не знаю, від чого плачу, від щастя. Я завжди була їм вдячна за виховання, за ті риси, котрі вони прививали мені. Але не все було так добре, мам, і при народженні проблеми були.

Я хочу цей і наступний рік, принаймні, присвятити своєму розвитку, навчанню та кар’єрі

Тетяна Ткач: Полінка в нас народилася із великою вагою, майже чотири кілограми. І коли народжувалася, акушерка зламала їй дві ключиці. І мені пояснили, що якби вона того не зробила, то дитина лишилася би з інвалідністю через нерухомі руки. Гематоми були в неї великі на голові. Коли в нашої бабусі стався інсульт, Поліна міряла їй тиск, давала таблетки. Вона до сьогодні контролює, чи випили бабуся та дідусь таблетки. Вона дуже поважає дорослих. 

Про конкурс

Поліно, а де наразі ваша корона?

– Вона зберігається, здається, у банківській комірці, але на інтерв'ю та фотосесії буде надаватися. Мені вона надавила ґулю. Я прокинулася і не могла вранці зрозуміти, що сталося: торкаюся лоба – болить лоб.

Поліна Ткач Міс Україна-2017 _2
УНІАН
Поліна Ткач

  Взагалі, як ви потрапили на кастинг конкурсу "Міс Україна 2017"?

– Ніколи не планувала відправляти заявку, усім відомі стереотипи про конкурси краси. Не зовсім вірила у свої сили. Якось мені прийшло повідомлення від одного із менеджерів конкурсу в Instagram. І тут я починаю думати: це так просто прийти і втратити час, а потім мені скажуть, що зателефонують. Але я в той момент пила із другом каву, і він мені сказав: "Заповнюй анкету, думаю, буде краще, якщо ти спробуєш". Ось, буквально, нещодавно прийшло від нього смс-ка з привітаннями, поки не встигаю відповісти. Я прийшла на співбесіду до кастинг-директора, далі – 50-ка, 25-ка.

А що стосовно стереотипів?

– Я трішки боялася, бо не знала, на що очікувати. Але вирішила: варто спробувати. Я зосередилася на тому, що будуть цікаві заходи, можна поспілкуватися із цікавими людьми. Дійсно, я рада, що стереотипи конкурсів краси зруйнувалися.

Поліна Ткач Міс Україна-2017 _1
УНІАН

Як будете надалі навчатися? Певно, наразі із парами в університеті буде складатися трошки гірше ніж раніше?

– Ні, я навчатимуся далі. В принципі, дуже зручно вийшло. У мене перша зміна: о 8-й годині розпочинаю навчання і десь о 13-й завершую. Тому вважаю, що це – цілком реально, щось доздавати там. Викладачі йдуть на зустріч.

  А відвідування у вас вільна чи потрібно ходити на усі пари?

 – Є люди, які не ходять. Протягом першого курсу я відвідувала всі пари. Мені здається, надалі буду ходити. Можливо, якщо буде якийсь завантажений тиждень, то не вдасться.

– Коли ви летите в Китай на конкурс "Міс Світу"? З чого складається підготовка до нього?

– У листопаді. Поки ще не вдавалася в деталі. Буквально завтра буде зустріч в офісі "Міс Україна" із оргкомітетом, і ми усе обговорюватимемо. Звичайно, це буде акторська майстерність, посилена англійська, тому що в мене вкрай мало часу на підготовку (у минулі роки дівчат значно пізніше відправляли на конкурс, а зараз в мене залишився місяць. Мені за цей час потрібно зробити все можливе). Я працюю над вдосконаленням англійської, тому що дуже важко спілкуватися через відсутність практики. Але є гарні зрушення. Планувала ще вчити німецьку, але не склалося. Мабуть, не так сильно хотілося.

Про особисте

 – Чи є кохання у вашому житті?

– Мені лише 18 років. Я, звичайно, думаю про те, як далі жити.  Згодна, що кохання приходить несподівано, мабуть, ще не відчувала такого почуття. Можливо, ще не зрозуміла, чи це колись було.

– Але ж був той, від кого особливо приємно було отримати повідомлення?

– У мене є дуже багато друзів, від котрих приємна увага. Але це - не про кохання, поки я не націлена на стосунки. Я хочу цей і наступний рік, принаймні, присвятити своєму розвитку, навчанню та кар'єрі.

Поліна Ткач Міс Україна-2017 _3
УНІАН

За словами красуні, зароблених коштів за рахунок показів та знімань на власні потреби їй вистачає.

– Поліно, яка у вас вага?

– Зараз десь 54 кілограми. Раніше було приблизно 47-50, дуже мало. Але мені було комфортно, я гарно їла. У мене запитували, чи не маю анорексії. Але все було нормально: хто мене знав, розумів, що ця людина їсть більше, ніж оточуючі.

– А які улюблені страви?

– Звичайно, люблю, коли мама готує. Мамину солянку просто обожнюю. Ну і там суші, усіляке таке.

Поліна Ткач із мамою
ТСН
Поліна Ткач із мамою

Намагаюся стежити, аби це було здорове харчування. Якщо хліб, то цільнозерновий, наприклад. Із солодощів: сухофрукти, шоколад, бо він додає ейфорії. Випічка домашня, але не булки, звичайно. 

Зауважимо, телеверсію фіналу конкурсу "Міс Україна 2017" покажуть десятого вересня о 23:00 в ефірі каналу "1+1".

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Залиште свій коментар