Кемерон полетить у космос, а наступного "Аватара" зніме разом з Китаєм

Дата публікації
Перегляди
1759
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кемерон полетить у космос, а наступного "Аватара" зніме разом з Китаєм

Після найглибшої точки світового океану Кемерон збирається у космос / Фото: National Geographic

Режисера вразило те, що у Китаї вже будують 3D-зали в селах, де раніше не було ні одного кінотеатру.

Режисер Джеймс Кемерон, який в ході роботи над продовженням "Аватара" здійснив занурення в найглибшу точку світового океану, збирається полетіти в космос. Крім того повідомляється, що режисер збирається залучити до роботи над "Аватаром-2" і "Аватаром-3" Китай.

Кемерон нагадав, що у 2000 році ціле літо провів у Москві, де займався біомедичною підготовкою до польотів в космос і тренувався на центрифузі.

"Я збирався на станцію" Мир ", поки вона ще працювала. Це довга історія - в підсумку, на жаль, нічого не вийшло, зокрема, через катастрофу "Колумбії", - розповів режисер. Він мав на увазі подію з шаттлом "Колумбія", який загорівся 1 лютого 2003 при вході в щільні шари атмосфери. Вся команда загинула.

На пряме запитання кореспондента, чи збирається Кемерон таки потрапити в космос, режисер відповів: "о так - адже за цим майбутнє".

Раніше повідомлялося, що Кемерон разом з одним із творців Google Ларрі Пейджем візьме участь в роботі компанії Planetary Resources, яка має намір видобувати корисні копалини на астероїдах.

Режисер також повідомив, що наступних "Аватарів" знімуть разом з Китаєм.

"Ми ведемо переговори про те, щоб зробити "Аватар-2" і "Аватар-3" в копродукції з Китаєм", - заявив Джеймс Кемерон.

Дія другого "Аватара" буде відбуватися головним чином під водою. Вихід стрічки спочатку було намічено на 2014 рік, проте продюсер Джон Ландау нещодавно заявив, що раніше 2015 року роботу закінчити неможливо.

Кемерон нагадав, що Китай - найдинамічніший кіноринок планети: його обсяг, за підсумками минулого року, перевищив 2 мільярди доларів, що всього в 5 разів менше північноамериканської суми, хоча ще в 2003 році сукупний китайський бокс-офіс ледве доходив до 150 мільйонів доларів. Вважається, що в найближчі кілька років Китай випередить Північну Америку.

"Ще п'ять років тому передбачити це було неможливо. Але в цьому легко переконатися, приїхавши до Пекіна і побачивши, що вони просто пропускають останню частину двадцятого століття і переходять відразу в двадцять перше. Вони будують 3D-зали в селах, де раніше не було ні одного кінотеатру. Плівку вони взагалі залишили за бортом ", - розповів Кемерон.

Його "Титанік 3D" зібрав в Китаї 58 мільйонів доларів за один тільки перший уїкенд прокату, наразі виручка картини в КНР перевалила за 100 мільйонів доларів.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Космічна Одіссея
Дата публікації
Перегляди
1759
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація