Короткометражка Бадоєва запрошена до конкурсної програми ММКФ

Дата публікації
Перегляди
1687
Поділитись:
WhatsApp
Viber

"Ревнощі" - перша новела з кіно-тетралогії режисера, де кожна робота присвячена чотирьом взаємозалежним між собою почуттям: любові, егоїзму, співчуттю і ревнощам.

"Ревнощі" два роки пролежали у столі Бадоєва / Фото: Прес-служба
Картина українського режисера Алана Бадоєва "Ревнощі" буде представлена в Конкурсі Короткого метра 34 Московського міжнародного кінофестивалю, президентом якого є Нікіта Міхалков.

До зйомок короткого метра Алан Бадоєв приступив ще в 2010 році. Проте в очікуванні свого часу фільм два роки пролежав у столі режисера.

"Мені завжди було цікаво розібратися в тому, на що людина здатна заради почуттів. Для мене ревнощі, любов, егоїзм, співчуття - категорії не тільки рівноцінні, а й взаємозалежні. У цій картині тільки правда і нуль вимислу і, мабуть, "Ревнощі" - це кіно виключно для дорослих, зрілих (в першу чергу душею!) людей", - каже про майбутню прем'єру режисер.

Алан Бадоєв виступив в картині не тільки режисером, але й автором сценарію. У "Ревнощах" звучить музика російського композитора Ігоря Крутого.

Головну жіночу роль в картині виконала Ольга Макєєва - улюблена актриса Бадоєва, відкрита ним же у фільмі "OrangeLove" з Олексієм Чадовим в головній ролі. Чоловічу роль в "Ревнощів" виконав україно-російський актор театру і кіно Віталій Лінецький.

34 Московський міжнародний кінофестиваль пройде з 21 по 30 червня в столиці Росії.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1687
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація