Кухар Джексона розповіла про гастрономічні уподобання співака

Кухар Джексона розповіла про гастрономічні уподобання співака

Чейз готувала їжу для самого співака і його трьох дітей / Фото: Daily Mail

Суд Лос-Анджелеса, що розглядає справу Конрада Мюррея, який був особистим лікарем "короля поп-музики" Майкла Джексона, що помер в 2009 році, в понеділок заслухав свідчення персонального кухаря Джексона.

Про це повідомляє телеканал АВС.

"Зазвичай його сніданок складався з граноли (суміш вівса з коричневим цукром, кокосом і горіхами) з мигдалевим молоком, бурякового або морквяного соку. Іноді він їв на сніданок омлет, шпинат або що-небудь з великою кількістю овочів", - приводить телеканал показання свідків Кей Чейз, яка готувала їжу для самого співака і його трьох дітей.

Чейз також розповіла, що в останні місяці перед смертю Джексон рідко сходив вниз, щоб поснідати. Замість цього Мюррей став сам приносити йому сніданок в кімнату.

В день смерті Джексона Чейз приготувала йому на сніданок гранолу з мигдалевим молоком і один з його улюблених соків. При цьому Чейз помітила, що зварений напередодні суп з білих бобів, яким, як вона вважала, Джексон повечеряє після закінчення репетицій, залишився незайманим в холодильнику.

Нагадаємо, Джексон помер 25 червня 2009 року на 51-му році життя в Лос-Анджелесі. За версією слідства, Мюррей, якого нині звинувачують в неумисному вбивстві, дав музикантові надмірну дозу пропофола (сильного седативного засобу), який у взаємодії з іншими препаратами, у тому числі і заспокійливими, став причиною загибелі співака.

У разі, якщо суд визнає винним Мюррея, який не заперечує той факт, що давав невеликі дози пропофола Джексону, але не вважає себе винним в неумисному вбивстві, він може бути засуджений до чотирьох років ув'язнення і позбавлений лікарської ліцензії.

Читайте також:

Незадовго до смерті Майкл Джексон мріяв побудувати лікарню для дітей

Для порятунку життя Джексона були зроблені відчайдушні зусилля - свідок

У США судять лікаря Майкла Джексона

У США судять лікаря Майкла Джексона

У США судять лікаря Майкла Джексона

Повʼязані теми:

Наступна публікація