Гороскоп на 10 січня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це один з небагатьох днів, коли можна – і треба! – віддати належне алкогольним напоям, зрозуміло, якщо вдасться дотриматися міри.

Овен

Можна здійснювати будь-які фінансові операції та угоди – відкривати банківські рахунки або депозити, укладати довгострокові договори і підписувати важливі документи.

Телець

Великий ризик невеликих травм, за якими можуть виникнути серйозні ускладнення, тому фізичне навантаження цього дня необхідно звести до мінімуму.

Близнюки

Що винен -  віддати повинен: отримавши зауваження від подруги про свій яскравий зовнішній вигляд або неприпустимо коротку спідницю, потрібно відповісти тим самим, напевно, вона теж не ікона стилю.

Рак

Начальство перебуває в доброму гуморі, тому можна розмовляти на будь-які теми, але найперспективнішим обіцяє бути питання про підвищення платні.

Лев

Прекрасний день для того, щоб взяти заслужений відгул і залишитися вдома – навести лад у квартирі, приготувати щось смачне й поспілкуватися з дітьми і домочадцями.

Діва

Найкращим рішенням для цього дня буде вилазка на природу – як на пікнік з друзями, так і на прогулянка з коханою людиною – головне, щоб поряд був ліс і річка або озеро.

Терези

Джерелом сил і енергії, так необхідних для життя і роботи, стануть позитивні емоції, їх цього дня рекомендується черпати з подій, у яких не буде нестачі.

Скорпіон

Вечірка або святкова вечеря можуть стати чудовим приводом для того, щоб налагодити стосунки з колись близькою, а тепер віддаленою людиною.

Стрілець

Найгірше, що можна зробити цього дня, почати дослухатися до горезвіснї громадської думки і приймати її близько до серця – так і до комплексу меншовартості недалеко.

Козеріг

Прийшла пора втілювати в життя давню мрію – в усякому разі, цього дня потрібно зробити перший крок на шляху до мети, а вже далі все піде як по маслу.

Водолій

Стосунки, розпочаті цього часу, приречені стати щасливими і тривалими, тому так важливо поставитися з максимальною увагою до всіх нових знайомих.

Риби

Неконтрольовані емоції можуть призвести до серйозного конфлікту з людиною, від якої безпосередньо залежить професійна кар'єра і матеріальний добробут.

Залиште свій коментар

Вибір редакції