День спогадів: гороскоп на 8 листопада

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День, коли минуле в різних іпостасях буде повертатися в наше життя. Але якщо спогади про минулі події дадуть привід для приємної ностальгії, то стосунки з людьми, які досі залишалися незавершеними, дозволять визначитися: або продовжити їх, або нарешті поставити на них крапку.

Овен

Настав час відмовитися від колишніх образ, які, як гиря на нозі, не дають вам рухатися вперед: якщо не можете пробачити людину, яка вам їх завдала, просто забудьте про них і спокійно живіть далі.

Телець

Тим, хто давно подумує про кардинальні життєві зміни – наприклад, про перехід на нову роботу або переїзд до іншого міста або країни – доведеться ухвалити важливе рішення: здійснити свій намір або відмовитися від нього.

Близнюки

Події можуть вийти з-під контролю і почати розвиватися зовсім не так, як ви розраховували. У такому разы важливо не панікувати, а зайняти позицію спостерігача – ситуація, що склалася, сама підкаже вам, як вчинити.

Рак

Не можна дозволити, аби спогади вивели вас з реальності і заглибили в минуле. Використовуйте їх як поштовх для сприятливого розвитку сьогоднішніх і майбутніх подій – потенціалу в них для цього достатньо.

Лев

Вирішивши налагодити стосунки з колись близькою людиною, можете зробити крок їй назустріч, але в жодному разі не перепрошуйте і не виправдовуйтеся – така тактика буде сприйнята як слабкість, що згодом може зіграти проти вас.

Діва

Образи минулих років можуть стати причиною нових, серйозних сварок – щоб подібного не сталося, не давайте спогадам взяти гору над сьогоденням: нехай минуле залишається в минулому.

Терези

Не варто сперечатися, доводячи комусь свою правоту, – союзників все одно не знайдете, а витратите енергію. Робіть так, як вважаєте за потрібне, а час усіх розсудить і розставить все по своїх місцях.

Скорпіон

Незавершена в минулому ситуація знову постане перед вами у всій своїй "красі". Щоб вона не повторювалася знову і знову, доведеться зробити над собою серйозне зусилля і нарешті розставити всі крапки над "і".

Стрілець

Вам – за допомогою людей, які вас оточують, – випаде рідкісна можливість подивитися на себе з боку: це допоможе позбутися недоліків, що заважають зайняти те місце в житті, на яке ви заслуговуєте.

Козеріг

Прекрасний день для творчості – креатив буде зашкалювати, а нові ідеї – тіснити одна іншу. Оскільки здійснити всі ви просто не встигнете, зафіксуйте найцікавіше і багатообіцяльне – доробите пізніше.

Водолій

Якщо ви досі не обрали собі хобі, саме час це зробити. На роботі зараз затишшя, так що можна присвятити максимум часу улюбленому заняттю. Якщо все піде добре, воно зможе стати бюджетоутворювальним.

Риби

Рекомендується обмежити спілкування з тими друзями і приятелями, з якими у вас нещодавно були конфлікти, – швидше за все, ви ще не зовсім охололи від минулого з'ясування стосунків, і можете знову почати сваритися одне з одним.

Залиште свій коментар

Вибір редакції