День спотвореного сприйняття: гороскоп на 4 листопада

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
День спотвореного сприйняття: гороскоп на 4 листопада

Credits

День, коли ми викривлено сприймаємо навколишню дійсність, тому ризикуємо бути обдуреними – до того ж не тільки шахраями, але і близькими, які захочуть видати нам бажане за дійсне. Аби уникнути неприємностей, зірки радять не вірити на слово незнайомцям – краще взагалі з ними не спілкуватися, і не носити з собою великі суми грошей.

Овен

Протягом дня ви можете відчувати напругу, яка не найкращим чином позначиться на самопочутті і продуктивності праці. На робочому місці вам навряд чи вдасться розслабитися, але ввечері обов'язково потрібно сходити в кафе або подивитися улюблений фільм.

Телець

Головним і найскладнішим завданням стане необхідність стримувати свої емоції: образа, завдана в цей день комусь із навколишніх, може перетворитися на довгостроковий конфлікт. Від грошових операцій краще утриматися.

Близнюки

Не варто болісно реагувати на тривожні сни, які можливі у цей час, вони, всупереч очікуванням, ніяких поганих ознак не несуть. Для зустрічі з коханою людиною підійде друга половина дня.

Рак

Хороший день для того, щоб віддатися вашій улюбленій справі – сховатися в своїй "раковині" і отримати задоволення від самотності. Якщо такої можливості у вас немає, дозуйте робоче навантаження – не намагайтеся перевершити свій план.

Лев

До критики з боку співробітників і близьких доведеться поставитися з розумінням – вони довго збирали своє невдоволення вашими вчинками, і тепер просто не можуть його не висловити. Головне – не сперечатися: вас все одно не почують.

Діва

Ваше завдання в цей день – опанувати себе і не відповідати злом на зло, в іншому випадку серйозного скандалу не уникнути. Варто також стежити за своїми словами: образа, завдана в цей день, не скоро забудеться.

Терези

Головне в цей день – не брати участь в інтригах і підкилимних іграх: дружба одних колег проти інших неминуча, але, підігравши першим, ви неодмінно посваритеся з іншими, про що згодом доведеться пошкодувати.

Скорпіон

Спілкування з оточуючими рекомендується звести до мінімуму – самі того не бажаючи, ви можете образити близьку людину, що обов'язково призведе до погіршення ваших відносин. Будь-які фінансові операції знаходяться під забороною.

Стрілець

Використовуйте день для активних дій: якщо не будете зволікати і витрачати час на порожні розмови, зможете досягти багато чого. Важливо стежити за станом серця і судин – дотримуватися рекомендацій лікаря і вчасно приймати ліки.

Козеріг

На робочому місці ви сьогодні пороху не видумаєте, тому зірки радять зосередитися на домашніх справах – тут все вдаватиметься на подив легко. За кермом важливо дотримуватися обережності і не порушувати швидкісний режим.

Водолій

Для успішного виконання професійних завдань важливо максимально сконцентруватися на тому, що робите, не відволікаючись на дрібниці. Особливо це стосується пліток, які не рекомендується слухати і, тим більше, поширювати.

Риби

Для спілкування з оточуючими вам доведеться мобілізувати всі притаманні вам дипломатичні якості: навіть близькі люди часом будуть дуже сильно дратувати, але зриватися на них не варто. Зняти напруження допоможе прогулянка на свіжому повітрі.

Наступна публікація