Хороший день для благодійності: гороскоп на 8 січня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День з важкою енергетикою, коли людям властиво перебільшувати власні труднощі та робити з мухи слона. Повернути душевну рівновагу можна, перемкнувшися з власних проблем на чужі: рекомендується допомагати тим, хто цього потребує, волонтерити, займатися благодійністю.

Овен

Конфлікти, які можуть виникати за будь-якого приводу, потрібно гасити, проявляючи максимально доброзичливе ставлення до оточення, і тоді воно відповідатиме тим самим.

Телець

Не варто відмовлятися від запрошень на святкування та вечірки – на них можна буде приємно провести час, але з однією умовою: доведеться майже повністю відмовитися від алкоголю.

Близнюки

Цього часу категорично протипоказані лінощі – вони можуть чинити вплив на весь наступний місяць, який пройде в бездіяльності, що негативно позначиться на матеріальному добробуті.

Рак

Не варто реагувати на провокації, від кого б вони не виходили – від водія маршрутки чи близької людини: сварка не додасть ані спокою, ані гарного настрою.

Лев

Ні в якому разі не можна ставати на один з боків у робочому або сімейному конфлікті, а от виступати в ролі миротворця, що прагне до загальної ідилії, можна і потрібно.

Діва

Особливої уваги потребують діти, особливо підлітки – в силу складнощів, пов'язаних з перехідним віком, вони можуть стати жертвою маніпуляцій непорядних людей.

Терези

Не варто прислухатися до чужих порад – цього дня вони навряд чи будуть продиктовані добрими намірами, швидше за все, "доброзичливці" нікому не бажають добра.

Скорпіон

Цього дня необхідно контролювати не тільки свої слова, але і вчинки: під впливом моменту легко буде сказати і накоїти такого, про що згодом доведеться пошкодувати.

Стрілець

Не варто розтрачувати енергію цього не слушного часу на серйозні звершення  – краще акумулювати її до кращих часів, присвятивши нинішній день відпочинку.

Козеріг

Поганий настрій цього дня буде символізувати невдоволення не якоюсь конкретною подією, а всім життям в цілому, а це значить, що в ньому час щось змінювати.

Водолій

Не варто братися за серйозні справи – вони навряд чи матимуть успіх, тому варто зосередитися на дрібницях, без яких, втім, ніяк не можна обійтися.

Риби

Необхідно відмовитися від будь-яких фінансових операцій – занадто великий ризик збитків і втрат. Навіть покупок у магазинах сьогодні краще не робити – вони майже напевно виявляться бракованими.

Залиште свій коментар

Вибір редакції