Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нарощування волосся: за і проти

Один зі шляхів кардинально змінити свій образ – наростити волосся. Адже всього за кілька годин зі скромної дівчини ви перетворитеся на яскраву довговолосу красуню. Однак ця косметична процедура має не лише свої «плюси», а й «мінуси». Про це розповіла майстер столичного салону краси «Синдірелла» Тіна Волощенко.

Як відбувається нарощування

Для нарощування беруть лише натуральне волосся, яке клієнт купує в салоні або у свого майстра.

Нарощують волосся холодним або гарячим методом. З холодних найбільш поширений стрічковий метод нарощування волосся Hair Talk. Це найбільш щадний для волосся метод. Готові пасма кріпляться до волосся за допомогою спеціального клейового скотчу. Наростити волосся можна за 40 хвилин без різноманітних апаратів та пристосувань. Виглядає зачіска дуже ефектно, але якщо на вулиці вітер, то стрічки можуть бути помітними.

Трессове нарощування – це плетіння прикореневих кісок (або використання мікрокілець), до яких пришиваються тресси, зроблені з натурального волосся. За цього методу своє волосся не псується, але перенарощувати тресси потрібно часто – через 1,5 місяця.

До гарячих методів належить італійська технологія: до власного волосся (довжина якого повинна бути не меншою від 15-20 см) за допомогою розплавленого кератину кріпляться пасма з натурального волосся. Метод простий, зручний і порівняно дешевий.

Можна наростити волосся знімними пасмами: тресси до власного волосся кріпляться за допомогою спеціальних кліпс. Їх можна самостійно вдягати і знімати.

Нарощують волосся і за допомогою металевих намистин, якими закріплюється нарощуване пасмо.

Корекція волосся проводиться за 2-3 місяці після нарощування. При цьому нарощені пасма, які опустилися з відростанням волосся, знімаються і знову кріпляться ближче до коренів. Один і той самий комплект волосся можна перенарощувати 4-5 разів.

Кому це протипоказано

Процедура виконується тільки на здорове волосся, в іншому разі не уникнути часткової втрати як власного волосся, так і нарощеного. Нарощування волосся не можна робити за підвищеної чутливості шкіри, вегетосудинної дистонії, хіміотерапії, вагітності, вживання сильнодійних антибіотиків або гормональних препаратів.

Догляд за нарощеним волоссям

Доглядати за нарощеним волоссям нескладно. Потрібно лише мити його шампунем для жирного волосся і в жодному разі не наносити олію або бальзам-ополіскувач на капсули (нарощені пасма відпадуть). На ніч необхідно заплітати волосся в коси, інакше на ранок воно заплутається, і буде абсолютно неможливо привести його до ладу.

Всі власниці нарощеного волосся повинні відвідувати басейни, лазні, сауни і купатися в морі лише в шапочці, оскільки від такого впливу волосся може заплутатися та зіпсуватися.

Переваги нарощування

За допомогою цієї процедури можна кардинально змінити свою зовнішність, оскільки волосся може бути подовжене навіть на 70 см. Також об'єм зачіски збільшується в декілька разів. Це означає, що у вас значно зблільшиться кількість прихильників чоловічої статі.

Волосся після нарощування здатне приховати деякі недоліки зачіски, шрами або опіки. А також виправити невдалий експеримент зі стрижкою.

Нарощують волосся тільки на половину голови, під своїм власним, тому побоювання скептиків, що через таку процедуру можна облисіти, є невиправданими.

Недоліки нарощування

Після нарощування волосся за 2-3 місяці необхідна корекція, а це додаткові грошові витрати. Також капсули і спайки накладних пасм відчутні. Тому для чоловіка, який побажав пестливо зануритись пальцями у ваше шовковисте, м'яке й довге волосся, це буде неприємним сюрпризом. З огляду на це, збираючись займатися коханням зі своїм хлопцем, краще заплітайте волосся в косу, так він не зрозуміє, що волосся у вас нерідне.

Після нарощування власне волосся випадає більше, оскільки на нього припадає додаткове навантаження.

Також, якщо вам не пощастить з майстром, волосся може збиватися в ковтуни, плутатися, відпадати разом з приклеєними пасмами. Тому, зважившись на таку процедуру, потрібно ретельно поцікавитися відгуками про майстрів салону, яким ви довірите своє волосся.

Інна Бірюкова

Залиште свій коментар

Вибір редакції