Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Apple дали час одуматись і дозволити ФБР зламати iPhone терориста

У березні може відбутись нове судове засідання.

Міністерство юстиції США подало клопотання до федерального суду з метою змусити таки компанію Apple дозволити зламати iPhone. Слухання справи призначили на 22 березня.

Разом з тим компанії Apple подовжили термін, коли вона має офіційно заявити каліфорнійському суду – чи вони згодні надати відповідні дані. Раніше це рішення вимагали 23 лютого, тепер – 26-го.

Раніше Каліфорнійський суд зобов'язав ІТ-гіганта надати доступ до інформації, що містилась на iPhone терориста Саїда Фарука, відомого як "каліфорнійський стрілець". У компанії заявили, що не виконуватимуть припис суду, оскільки вважають це порушенням політики конфіденційності їхніх клієнтів.

Нагадаємо, Саїд Фарук разом зі своєю дружиною розстріляли чотирнадцять та поранили більш, як двадцять людей у центрі соціальної допомоги в Каліфорнії у грудні минулого року. Убивць поліція застрелила в ході спецоперації із їх затримання. У телефоні загиблого Фарука, переконані правоохоронці, може бути дуже цінна інформація, яка допоможе слідству вийти на співорганізаторів злочину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції